03.06.2020 - Gazete Ataşehir

Celal Yalçın ve Serpil Uçar Rüya gibi Bir Düğünle Evlendiler

Celal Yalçın ve Serpil Uçar Rüya gibi Bir Düğünle Evlendiler
"https://atasehir.com.tr/wp-

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, siyasetin yoğun katılımıyla gerçekleşen rüya gibi bir düğünle Serpil Uçar ile nikâh masasına oturarak hayatı paylaşmaya birlikte imza attılar.

Ümraniye Prenses düğün salonuna sığmayan davetlilerin huzurunda yapılan görkemli düğün töreninin de, çiftin nikâhlarını Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi kıydı. CHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun nikâh şahitliğini yaptığı Celal Yalçın ve Serpil Uçar’ın mutluluk ve sevinç heyecanları yüz ifadelerine yansımıştı.

Battal İlgezdi çiftlere mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’na verdi. Kaftancıoğlu, birçok nikâha katıldığını belirterek ilk olarak bir ilçe başkanımın nikâhına katılmak beni fazlasıyla mutlu etmiştir. Genç çiftlere mutluluklar dileyen Kaftancıoğlu evlilik cüzdanını Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi’nin vermesi için takdim etti. İlgezdi ’de genç çiftlere mutluluklar ve sağlıklı birliktelikler dileyerek ayırım değil eşitliğiniz için her ikinize bu cüzdanı vermek istiyorum diyerek takdim etti.

Celal Yalçın, nikâh töreninden sonra nikâhını kılan Belediye Başkanım Battal İlgezdi ’ye, şahitlik eden CHP Genel Başkanı Gamze Akkuş İlgezdi ‘ye, İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’na, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayarak davete katılan ilçe başkanlarına, belediye başkan yardımcılarına, meclis üyelerine, Ataşehir CHP İlçe Kadın Kolları, Gençlik kolları ve yönetimlerine, tüm örgüt mensuplarıyla davetlilere teşekkür etti.

Çiftin ilk dansından sonra halaylarla eğlence devam etti.

İstanbulum Gazetesi ve Gazete Ataşehir ailesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ