Neval Kütük

Neval Kütük

Mail: [email protected]

Değişim Programları

Dünya Değişim Akademisi'nde  Değişim Uzmanları aracılığıyla sunulan Değişim Programları sayesinde değişim enerjisi tüm bünyeye yayılıyor ve varoluşla bir uyum gerçekleşiyor.

Bireyin düşünce tarzı yenileniyor ve gerçek başarı ortaya çıkıyor. Varoluşsal hayata dokunmak için değişim ve tekamül teknikleri vazgeçilmez oluyor. Değişim Teknikleri Değişim Programları uygulanırken sunuluyor böylece içsel bir değişim gerçekleşiyor.

Değişim teknikleri sayesinde içteki koşulsuz sevgi uyanıyor ve sevgi, şifa verici oluyor. Sevginin şifalandırıcı gücü sayesinde değişimi engelleyen herşey ortadan kaldırılıyor ve değişim tekamül yolunda her an yaşanıyor.Tepeden tırnağa bir yenilenme gerçekleşiyor ve değişim sayesinde tüm bünye yoğun bir dönüşüm yaşıyor. Tüm acılar kayboluyor, içsel yaralar sarılıyor ve  şifa gücü bünyeye yayılıyor. Böylece zevkle dolup taşılıyor. Beden, zihin ve ruhsal bütünlük sağlanıyor.

Birey, öz varlığıyla bütünlük içinde olunca özgürlük tam olarak yaşanıyor. İç dünyaya dönüş gerçekleşiyor, dışsal tüm yolculuklar son buluyor. İçsel yolculuk, her pratik çalışmada Değişim Programları sunumları sırasında  gerçekleşiyor.

Değişim Programları , 8 çalışmadan oluşuyor ve her çalışma 45 dakika sürüyor. Her çalışmada içsel değişimi hızlandirıcı pratik ve teorik uygulamalar gerçekleşiyor.

Pratik uygulamalar; nefes, vücut çalıştırma ve gerginliği atma tekniklerini kapsıyor.  Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik olarak uygulanıyor ve duygu, düşünceler yatışıyor. Böylece tüm sinirsel gerilim atılıyor.

Kendinizi yenilemek ve bütünlük hissini yaşamak için Değişim Programlarını uygulayın ve sağlıklı yaşama adım atın...

Mutlu değişimler...

Neval Kütük
Değişim Uzmanı
Dünya Değişim Akademisi
www.dunyadegisimakademisi.com.tr
[email protected]
0530 877 06 04

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar