Hakkımızda

 Gazete Ataşehir ;

Yerel Gazete, Reklamcılık ve Tanıtım, sektöründe 2004’ten beri faaliyet gösteren bir firmadır.

Ataşehir ilçe sınırlarında ve çevresinde (İçerenköy, K.Bakkalköy, Kayışdağı, Yeni Sahra, Barbaros, İnönü, Yeni Çamlıca, Ferhatpaşa, Atatürk, Esatpaşa, Örnek, Fetih, Mustafa Kemal, Aşık Veysel, Mimar Sinan, Y. Şehir, Mevlana) 15 günde bir 15 bin adet gazete basılıp ücretsiz olarak elden dağıtılmaktadır. Ayrıca abonelerimize de dağıtım yapılmaktadır. Resmi ve yarı resmi kurum ve kuruluşlara (okullar, hastaneler, sağlık ocakları, muhtarlıklar, AVM’ler gibi) Yaklaşık 150 adet noktada, okullarda, gazete bayilerinde, büyük süpermarketlerde gazete stantlarımız mevcuttur.

Ataşehir Gazetesi ve Faaliyetleri, yayınlandığı bölgedeki esnafın ve tüketicinin buluşabileceği tek ve en önemli mecradır.

Bölgemizi yaşanabilir bir bölge haline getirmek isteyen her türlü girişimi, organizasyonu desteklemek ve katkı sunmak görevi ile hareket eden gazetemizde siyaset, ekonomi, kültür, sanat, sağlık, kadın sayfaları ile bölgemizi yakından ilgilendiren güncel haberleri bulmak mümkün. “Amaçlarımızdan ve hedeflerimizden biri de Ataşehir’li olma bilincini ve ayrıcalığını hissettirmek. Bu doğrultuda Ataşehir adına bir araya gelen dernek ve sektörel örgütlenmelere Basın ve Ajans olarak her türlü desteği sağlıyoruz.”
Kısacası; Ataşehir’in Nabzını Tutuyoruz…
ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ…

Web: www.atasehir.com.tr
E-mail: [email protected]
Tel: 0216 5771946