21.09.2018 - Gazete Ataşehir

KAYMAKAMLIK MAKAMINDA BAYRAMLAŞMA

KAYMAKAMLIK MAKAMINDA BAYRAMLAŞMA

Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ramazan Bayramı münasebetiyle makamında gerçekleşen bayramlaşma programında kurum müdürleri ve basın mensuplarıyla bayramlaştı.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen bayramlaşmaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, İlçe Müftüsü Şakir Pinal, Türk Kızılayı Ataşehir Şube Müdürü Rahman Baki, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Arife Midyat, Ataşehir Eğitimi Güçlendirme Derneği Başkanı İsmail Dağ, daire müdürleri, Mahalle Muhtarları ve basın mensupları katıldı.

Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu bayramlaşmaya gelenleri kapıda karşılayarak bayramlarını kutladı.

“ATAŞEHİR DE YAŞAYAN TÜM VATANDAŞLARIMIZIN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

Ataşehir ilçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu bayram münasebetiyle şunları söyledi: “2018 Ramazan Bayramı, Ülkemize, insanımıza, vatanımıza, Ataşehir’de yaşayan hemşerilerimize, tüm insanlığa hepimize hayırlara vesile olsun. Bu bayram, kardeşliğin, dostluğun, muhabbetin yükseldiği, sıla özleminin biraz daha giderilmeye çalışıldığı önemli bir bayramdır. İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. İnşallah aileleri ile birlikte mutlu bir bayram yaşarlar. Yola gidecek olanlara hayırlı yolculuklar diliyoruz ama çok dikkatli gitsinler, trafik kurallarına dikkat etsinler, sağ salim gidip gelsinler, duamız temennimiz budur” dedi.

“BAYRAM NEDENİYLE TÜM TEDBİRLER ALINMIŞTIR”

Karamehmetoğlu; “Devletimizin bayram dolayısı ile almış olduğu tedbirler var, valiliğimizin yayınladığı genelge doğrultusunda 24 saat görev yapan hastahanelerimiz, sağlık merkezlerimiz, güvenlik hizmetlerimiz görevlerine devam ediyor. Bunun yanı sıra belediye zabıtası ve güvenlik ekiplerimiz alışveriş yoğunluğu olan yerlerde, tarım müdürlüklerimizin kendi denetim ve çalışmaları da devam edecek. Bizler zaten buradayız ve vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam ediyoruz, anlık ihtiyaçları karşılamaya çalışıyoruz. Trafik ile ilgili alınan tedbirler var. Kendi bölgemizde hem E-5, hem OTOBAN ve TEM’in geçtiği iki yol üzerinde de tedbirlerimiz alındı. Aynı zamanda asayiş uygulamalarımız İl Emniyet Müdürlüğünün koordinesinde devam ediyor” diye konuştu.

 “SEÇİMLERİN ÜLKEMİZE HAYIRLI SONUÇLAR GETİRSİN”

Karamehmetoğlu konuşmasının sonunda; “Aynı zamanda önümüzde ülkemizin geleceğini ilgilendiren 24 Haziran 2018 Pazar günü Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri var. Bu seçimlerinde ülkemize, milletimize hayırlı sonuçlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyoruz. Bayram sürecinde nöbette olan arkadaşlarımıza kolaylıklar, yola gidecek olanlarımıza hayırlı yolculuklar diliyorum ve burada olan arkadaşlarımın, basın mensuplarımızın bayramını tebrik ediyorum. Cümleten hayırlı bayramlar” şeklinde ifade etti.

 

HABER&GÖRSEL: Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ