21.09.2018 - Gazete Ataşehir

İL DERNEKLERİ ATAARDER’E KONUK OLDULAR

İL DERNEKLERİ ATAARDER’E KONUK OLDULAR

Ataşehir Anadolu Kültürleri Festivali ile başlayan İl Derneklerinin birlikteliğinin bu seferki ev sahipliğini kısa adı ATAARDER olan Ataşehir Ardahanlılar Derneği üstlendi,

Kahvaltılı toplantıda bir arayan gelen il dernek başkan ve yöneticileri bu yıl yapılacak festivalin Ramazan ayına denk getirilmemesi görüşü benimsendi.

Başkanlığını Sadi Özata’nın, organizasyonunu Tuz Medyanın yaptığı bu platformun devamlılığı prensip kararı olarak benimsenmiş olup bu birlikteliğin, dostluğun devamı tüm il dernek başkan ve yöneticileri tarafından uygun olduğu kanaati benimsenmiş durumda.

Ataşehir Asia City Hotel’de gerçekleşen kahvaltılı toplantıda platform üyesi il dernekleri yöneticileri arasında işbirliğinin güçlendirilmesinin gereğine işaret edilirken 2’inci düzenlenmesi planlanan Ataşehir Anadolu Kültürleri Festivali’nin tarihi ve organizasyon ayrıntıları görüşüldü.
Dernekleri adına söz alan temsilcilerin konular hakkında görüşlerini ilettiği toplantıda, benzer organizasyonlarla bir araya gelmeyi sürdürme kararı yinelendi.

Ev sahibi sıfatıyla konuklarına hoş geldiniz diyerek konuşmasına başlayan Dernek Başkanı Ertuğrul Bulakbaşı; “ Bu birlikteliği önemsiyoruz. Bizde bu yıl kuruluşunu tamamlamış Ardahan İli Derneği olarak bu oluşumda yerimizi alacağız” dedi.

Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Ertuğrul Bulakbaşı organizasyonu yapan Tuz Medya sahibi Himmet Kaya’ya Ardahan İlinin sembolü olan Damalı bebeği hediye etti.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ