24.06.2018 - Gazete Ataşehir

MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET

MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği kurucu yöneticileri Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Orhan Çerkez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Öğretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Orhan Çerkez’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

 

Her biri farklı meslek gruplarından ve alanlarında başarılı Maltepe Ardahanlılar Derneği kurucu üyeleri, kurucu başkanları uzman öğretmen Yaşar Geler öncülüğünde Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atanan hemşerileri Orhan Çerkez’i belediyedeki makamında ziyaret ettiler.

DSCF1933

Dernek yönetimi adına konuşan Kurucu Başkan Yaşar Geler, Orhan Çerkez’e yeni görevinde başarılar diledi. Geler, özellikle STK’larla yapmış olduğu başarılı çalışmaları, derneklere verdiği destek ve etnik kimlik gözetmeksizin yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Bir önceki dönem Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanlığını yapan tecrübeli dernekçi ve eğitimci Yaşar Geler, derneğin kuruluş amacı ve yapmayı planladıkları projeler hakkında da bilgi verdi. Geler, Orhan Çerkez’den hem destek istedi hem de gerektiğinde dernek olarak çalışmalarında kendisine destek vereceklerini söyledi.

DSCF1923

Orhan Çerkez’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek her zaman STK’ların ve Ardahanlıların yanında olduğunu söyledi. Toplum adına yapılan her verimli çalışmada elinden gelen tüm imkanlarla belediye ve kendi adına destek verdiklerini ve bundan sonrada vereceklerini söyleyen Çerkez, STK’ların toplumun dayanışmasında, geleneklerin devam etmesinde ve ülke barışında önemli görevler üstlendiğinin vurgusunu yaptı.

DSCF1933 DSCF1927 DSCF1921 DSCF1918 DSCF1915 DSCF1937

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ