14.12.2018 - Gazete Ataşehir

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ ATAŞEHİR’DE

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ ATAŞEHİR’DE

Dünya Değişim Akademisi’nin bir merkezi daha Pazar günü İstanbul Ataşehir’de açıldı. Değişim arayışında olanlara, dünyanın en güçlü tekniklerinin sunulacağı mekânda, güler yüzlü, coşkulu, içten ve çağdaş Değişim Uzmanları ile buluşacaksınız!

İstanbul Ataşehir’deki merkez huzur, güven, bilgelik dolu bir ortam sunuyor. Ardı ardına yeni merkezleri açılan Dünya Değişim Akademisi, herkesi dünyanın en kadim, güçlü ve doğal teknikleri ile kendini keşfe ve değişime davet ediyor.

Aynı zamanda da değişime dair çok önemli bir ipucu veriyorlar: “Eğer hayatını değiştirmek için bir değişim yaşamak istiyorsan, önce değişime karşı olan direncinin farkına var. Değişimin önündeki en büyük engel alışkanlıklardır. Birey değişime uyum sağlayıp başarılı olmak için alışkanlık zindanından çıkmalı ve alışkanlıklarının üstesinden gelebilmelidir.” – ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? Eserinden alıntı.

Dünya Değişim Akademisi’nin İstanbulAtaşehir’de“Değişim Zamanı” sloganı ile açılan merkezindetemel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Korku Kontrolü, Öfke Kontrolü, Kıskançlık Kontrolü, Başarı Sanatı, Kendini İfade Etme Sanatı, İlişki Sanatı gibi pek çok program uygulanacak.

Değişmekte kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Değişim Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Ataşehir’de de aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

 

Dünya Değişim Akademisi – Ataşehir /İstanbul

info@dunyadegisimakademisi.com

 

Bülten Bilgi:

Mobile: 0 532 284 17 90

E-mail: elcinerener@gmail.com

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ