14.08.2018 - Gazete Ataşehir

Kayışdağı Darülaceze’de İftar Coşkusu

Kayışdağı Darülaceze’de İftar Coşkusu

Kayışdağı Darülaceze’de İftar Coşkusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı İstanbul Darülaceze Müdürlüğü Kayışdağı Kampüsü’nde Darülaceze Sakinleri için iftar programı düzenledi.

İftar programına Ak Parti İstanbulMilletvekili Mihrimah Belma Satır, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Eren, İBB Sağlıkve Sosyal HizmetlerDaire Başkanı Dr. Muzaffer Saraç, İBB Darülaceze Müdürü İsrafil Aydın, Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları, Darülaceze’ye gönül vermiş hayırseverler, Darülaceze çalışanları ve çok sayıda misafir katıldı.
İftar programında açılış konuşması yapan İBB Darülaceze Müdürü İsrafil Aydın; “Darülaceze sakinlerine en iyi hizmeti verebilmek için bütün imkânlarımızı kurum olarak seferber ediyoruz. Yaşlılarımızın huzur ve mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.” dedi.
Ak Parti Milletvekili Mihrimah Belma Satır ise “Bu bereketli Ramazan ayında böyle güzel ve anlamlı bir programı gerçekleştiren yaşlılarımızla bizi bir araya getiren İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.
İftar programı TasavvufMüzik Sanatçısı Hüseyin Süer tarafından seslendirilen Tasavvuf Musikisinin birbirinden güzel eserleri ve semazen gösterileriyle iftar programı son buldu.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ