25.04.2018 - Gazete Ataşehir

CHP ATAŞEHİR ÖRGÜTÜ HAKKI ALTINKAYNAK DEDİ

CHP ATAŞEHİR ÖRGÜTÜ HAKKI ALTINKAYNAK DEDİ

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı 4.Olağan Kongresi Partinin üst düzey yöneticileri ile Milletvekillerinin katılımıyla tek aday ve blok liste sistemi ile yapılan seçimde Hakkı Altınkaynak yeniden seçildi.

Salon Trio‘da yapılan 4. Olağan Kongrenin başkanlık divanına eski CHP Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Berhan Şimşek, Kâtip üyeliklerine Av. İnan Bektaş, Nilüfer Tatar ve Mustafa Çıtak oy birliği ile seçildiler

Kongrenin açılış konuşmasını yapan CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak; birlikte görev yaptığı yönetim kurulu arkadaşları da kürsüye çağırarak örgütün huzurunda birlikte 2 yıl boyunca Ataşehir’de gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek kendilerine teşekkür etti.

Altınkaynak; Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emaneti olan, ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine taşıma sorumluluğu ile görevli olan biz Cumhuriyet Halk Partililer, her şart ve zorluğa rağmen, Cumhuriyetimizi, onun uygarlık yoluna giden ilkelerini, demokrasimizi evrensel değerlerle bütünleştirerek ülkemizi daha adaletli daha demokratik daha özgür ve daha mutlu bir geleceğe taşımakla sorumluyuz.  Cumhuriyet halk Partisi Ataşehir İlçe yönetimi olarak 4.Olağan kongremizi bu heyecanla ve bu sorumlulukla gerçekleştireceğiz. Kongremizin Ataşehir’e yakışır bir olgunluk ve verimli geçeceğine inanıyor hepinizi en içten duygularımla selamlıyorum” dedi.

Divan yerini aldıktan sonra gündem maddelerine geçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından okunan faaliyet ve çalışma raporları ibra edildi.

Genel Başkan Yardımcısı ve Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM Başkan Vekili Akif Hamzaçebi, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, PM Üysi Hakkı Suha Okay, CHP PM Üyesi ve 24. dönem Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, Barış Yarkadaş, Yakup Akkaya İl ve ilçe yöneticileri ile delegelerin katılımı ile gerçekleşti.

 Engin Altay, Cemal Canpolat, Battal İlgezdi, Berhan Şimşek, Gamze Akkuş İlgezdi, Kadir Gökmen Öğüt, Hakkı Suha Okay, Yakup Akkaya ve eski ilçe başkanı Kaya Uluyılmaz’ın  olduğu konuşmacılar delegelere hitap ederek Kongre süreci, genel gündem ve parti politikaları üzerine düşüncelerini dile getirdiler.

 

23 Aralık 2017 günü Mustafa Kemal Mahallesi’ndeki Salon Trio’da gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı 4. olağan Kongresi seçimini tek aday olarak giren Hakkı Altınkaynak ve Blok Listesi kazandı.

CHP İstanbul eski il başkanı, eski milletvekili Berhan Şimşek başkanlığında oluşan Divan yönetiminde tek aday ve blok liste ile gidilen seçimli kongrede başkan aday Hakkı Altınkaynak 415 delegeden geçerli sayılan 274 oyun 274’ünü alarak CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı görevine yeniden seçildi. Delegelerin desteği ile göreve devam kararı çıkan Hakkı Altınkaynak yeni yönetim kurulu üyeleri ile  2 yıl daha CHP Ataşehir İlçe Başkanlığını yürütecek.

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı görevine yeniden seçilen Hakkı Altınkaynak’ın yeni Yönetim Kurulu Listesi şu isimlerden oluştu;
CHP ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞI YÖNETİM KURULU LİSTESİ ASİL:

Müslüm Acar, İsmail Ak, Alican Aykaç, Serpil Başok, Ertuğrul Baysal, Onur Çivi, Atakan Anıl Dizdaroğlu, Hüseyin Günveren, Ersin Karaaslan, Tarık Polat, Karabey Ömür, Nilgün Özdemir, Selahattin Vural, Aykut Yalçın, Cemil Yardımcı, Hatun yıldız

ATAŞEHİR İLÇE YÖNETİM YEDEK:

Ahmet Turan Demir, Ali Taştan, Hülya Demir, Süleyman Ateş, Emel Öztürk, Genco Altay, Okay Kılıç, Sercan Öztürk, Yücel Karadağ, Sevgi Erdem, Hüsnü Kemerci, Eylem Kaya, Neriman Çoğan, Hasan Ali Yalçınkaya, Hasan Fehmi Demir

CHP İL ÜST KURULU ÜYELERİ:

Fevzi Ağaçdalı, Türkmen Akkaya, Hakkı Alrınkaynak, Meryem Gülsen Atlıhan, Havva Aydın, Muammer Ayvalı, Erol Coşkun, Yusuf Demir, Abdullah Der, İsmet Düzova, Hüseyin Gültekin, Battal İlgezdi, Ezgi Kalender, Mustafa Karaoğlu, Metin Kaya, Ezgi Özçelik Kuyucu, Haydar Saraçoğlu, Hülya Güneş Saygı, Ersin Şahin, Cemal Yeğin, İlhami Yılmaz, Selahattin Yılmaz

Blok liste olarak girilen yönetim kurulu listesinde delegeler tarafından çizilen adayların durumu, “Kadın Kotası” ile ilgili hâkim kararının sonucunda yapılacak yeni bir değerlendirme durumuna göre değişebilir.

HABER & GÖRSEL: Ali Bal

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ