28.01.2020 - Gazete Ataşehir

Ataşehir Zabıta Müdürlüğü’nden Moral ve Motivasyon Kahvaltısı

Ataşehir Zabıta Müdürlüğü’nden Moral ve Motivasyon Kahvaltısı

Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, her yıl Eylül ayının ilk haftasında düzenlenen Zabıta Haftasını çeşitli etkinliklerle kutluyor.

Zabıta Teşkilatı’nın 193’üncü kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün düzenlediği kahvaltıda Zabıta personeli birlikte kahvaltı yaparak moral ve motivasyonunu arttırdı.

Düzenlenen kahvaltıya Zabıta Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan yardımcısı Abdullah Der, Zabıta Müdürü Battal Sarıkaya, Veteriner İşleri Müdürü Necati Bozkurt, Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Ali Cugnis, Ulaşım Müdürü Barış Argunşah, Sağlık Müdürü Oktay Yılmaz ve Sosyal İşler Müdürü Gürsel Sarımaden ile diğer birim müdürleri ve zabıta personeli katıldı.

Kahvaltıda konuşan Zabıta Müdürü Battal Sarıkaya; “ Ataşehir Zabıta Müdürlüğü olarak her yıl olduğu gibi bu senede zabıta teşkilatımızı 193’üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kahvaltı hem de bir motivasyon organizasyonu içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi Zabıta personeli 7/24 çalışan belediyemizin kolluk gücü niteliğinde olup bütün iş ve işlemlerinde diğer müdürlüklerle ortaklaşa hareket eden bir teşkilat. Bayram, tatil, yağmur, çamur demeden işine devam eden, aslında belediyenin çilesini çeken ama genel anlamda oluşturulan asılsız algılardan dolayı kıymeti fazla belli olmayan bir teşkilat. Bugünlerde an azından teşkilatımızla bir araya gelerek kendi gücümüzü ve kendi motivasyonumuzu bir arada tutmanın bir değerlendirmesini yaptık burada”diyerek katılım sağlayan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der ve birim müdürü arkadaşlarıyla basın mensuplarına teşekkür etti.

Zabıta Haftası dolayısıyla düzenlenen motivasyon kahvaltısına katılan Zabıta Müdürlüğü’nden sorumlu Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der; “ Her yıl olduğu gibi bu yılda özellikle Zabıta Müdürlüğü’müzün Zabıta Haftası dolayısıyla düzenlemiş olduğu kahvaltıya başkan yardımcısı olarak ve müdürlerimizle birlikte katılım sağlayarak Zabıta Haftasını kutlamak için buradayız. Zabıta taşıdığı önemli bir üniforma sahip. Tabi ki ciddi emekleri ve aynı zamanda değerleri de var. Bu üniformayı giyen Zabıta arkadaşlarımızın o üniformanın değerini kıymetini bilirlerse ne kadar anlamlı olduğunu anlamış olurlar. Bu anlamda bütün arkadaşlarımız bizim için çok değerlidir.  Bu vesile ile Zabıta Haftamızı kutluyorum. Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyor, bundan sonraki süreçte hizmet ve yaşam anlamında başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekimiyle program sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ