04.08.2020 - Gazete Ataşehir

Ataşehir Belediyesi’nde Hamidiye Su yerine neden Gürpınar Su?

Ataşehir Belediyesi’nde Hamidiye Su yerine neden Gürpınar Su?
"https://atasehir.com.tr/wp-

Ataşehir Belediyesi Belediye Meclis toplantısında bir ayrıntı gözlerden kaçmadı. Belediye binasında dağıtılan su kolileri İBB’ye ait Hamidiye su değil Gürpınar su şirketine aitti.

Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Büyükşehir Belediyesini kazanmasının ardından belediyenin firması olan Hamidiye su bazı şirketler tarafından kullanılmamaya başlanmıştı. İBB’ye destek amaçlı CHP’li ilçe belediyeleri Hamidiye su ile anlaşarak, belediyeye ait kurumlarda Hamidiye su kullanmaya başladılar.

Ataşehir Belediyesi’de seçimlerin ardından Ekim 2019 tarihinde Hamidiye su ile anlaşarak belediye binasında ve birim kurum ve kuruluşlarında Hamidiye su kullanmaya başladı.

Fakat Temmuz ayı ilk Belediye Meclis toplantısında bir ayrıntı gözlerden kaçmadı. Ataşehir Belediye Meclis toplantısının yapıldığı salonda dağıtılan sular Gürpınar Su şirketine aitti.

Ataşehir Belediyesi İBB’ye destek amaçlı kullandığı Hamidiye Suyu neden kullanmaktan vazgeçti? İstanbul’un birçok ilçesinde ve hatta evlerinde İBB’ye destek amaçlı Hamidiye su kullanılırken, Ataşehir Belediyesi’nin Hamidiye Su yerine Gürpınar su kullanması dikkatlerden kaçmadı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ