09.12.2018 - Gazete Ataşehir

Ataşehir Belediye Meclisi’nde Batman Katliamı Lanetlendi

Ataşehir Belediye Meclisi’nde Batman Katliamı Lanetlendi

Ataşehir Belediye Meclisi Ekim ayı 2.Birleşiminde Meclis 1. Başkan Vekili Mustafa kemal Aldoğan Başkanlığında toplanarak Batman Şehitleri anılarak teröre lanet okundu.

Batman’da kurulan hain tuzak sonucu Şehit düşen 7 Mehmetçik Ataşehir Belediye Meclisi 2. Birleşiminde anılarak hain terör odaklarına lanet okundu.

Ataşehir Belediye Meclis Başkanı Mustafa kemal Aldoğan Başkanlığında gündemsiz toplanan Belediye Meclisi’nin gündemi Batman’da hain tuzak sonucu şehit düşen Mehmetçiklerdi.

“ALLAH BİR DAHA BU ACILARI BİZE GÖSTERMESİN”

Belediye Meclis 1. Başkan Vekili Mustafa Kemal Aldoğan Meclis gündemini açarken; “Ortam biraz soğumaya başladığı anda kalleş terör örgütlerinin hain tuzakları sonucu Batman’da Şehitlerimiz var. Ülkemize, milletimize baş sağlığı diliyorum. Allah bir daha bu acıları bize göstermesin. Şunu da belirteyim ki; biz her zaman birlik ve beraberlik içinde olursak bu olayların üstesinden gelebiliriz.  Şehitlerimize rahmet. Ailelerine ve ülkemize baş sağlığı diliyorum” dedi.

“BU SALDIRILARIN MUTLAKA KARŞILIĞI OLACAKTIR”

Gündem dışı söz alan Ak Parti Grup Başkanı M.Cevat Arzık; “ Bugün maalesef Batman’da alçak ve hain bir saldırı sonucu 5 şehidimiz ve yaralılarımız var. Öncelikle şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Bu saldırıların mutlaka karşılığı olacaktır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından gündemde görüşülecek madde olmadığından Meclis 1.Başkan Vekili Mustafa kemal Aldoğan, 08.10.2018 Pazartesi günü saat 17,00’da  toplanmak üzere oturumu kapattı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ