18.05.2019 - Gazete Ataşehir

ALDOĞAN; “TARAFSIZ BİR YÖNETİM SERGİLEYECEĞİZ”

ALDOĞAN; “TARAFSIZ BİR YÖNETİM SERGİLEYECEĞİZ”

Haziran ayı 1. Oturumunda yapılan seçimde Meclis 1. Başkan Vekili seçilen Mustafa Kemal Aldoğan, Divan Kâtip asıl üye olarak seçilen Ali Haydar Güneş ile daha önce seçilen Katip Üye Arif Kuşçu Meclis Haziran toplantılarının 2.Birleşiminde ilk oturumu başarıyla yönettiler.

Başarılı bir yönetim sergileyen yeni yönetimin diğer Divan Kâtip asıl üyesi Arif Kuşçu daha önce seçilmişti.

Yapılan yoklamanın ardından tutanak özetleri okunarak kabul edildi.

Meclis 1.Başkan Vekili Mustafa Kemal Aldoğan, kendisini bu göreve layık görerek seçtikleri için meclis üyelerine ve eski başkan Sadi Özata’ya teşekkür etti.

Aldoğan; Meclis şu ana kadar nasıl yönetildiyse aynı anlayış doğrultusunda tarafsız bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini sözlerine ekledi.

MAHMUT YÖRÜK BAŞARILAR DİLEDİ

Daha sonra gündem dışı söz alan Ak parti meclis Üyesi Mahmut Yörük, süresi dolarak göreve veda eden Meclis 1.Başkan Vekili Sadi Özata’ya hizmetlerinden ve başarılı yönetiminden dolayı teşekkür etti. Yörük, Meclis 1.Başkan Vekilliğine seçilerek göreve başlayan Mustafa Kemal Aldoğan ile aynı gün yapılan seçimle Kâtip Üye olarak göreve gelen Ali Haydar Güneş’i kutlayarak yeni görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

“MECLİSTEN HELLAIK İSTEDİ”

Ataşehir Meclisi 1.Başkan Vekili iken Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanması nedeniyle istifa eden Sadi Özata kürsüden yaptığı gündem dışı konuşmasında yüce meclisten helallik istedi.

Özata; birlikte çalıştığımız süre içinde kırdığım üzdüğüm arkadaşlarım varsa haklarını helal etsinler. Hiçbir zaman kötü niyet taşıyarak hareket etmedim. Hepimiz insanız bir eksikliğimiz olmuşsa helal edin. Bende helal ediyorum diyerek duygusal bir veda konuşması yaptı.

“İMAR BARIŞI İÇİN BİLGİLENDİRME”

Yeni çıkan İmar barışı ile ilgili konuşan Ak Parti Meclis Üyesi Haluk Sadıkoğlu, geçtiğimiz günlerde yasalaşan “İmar Barışı” ile ilgili yönetmelik yayınlandığını hatırlatan Ak Partili Meclis Üyesi Haluk Sadıkoğlu, Ataşehir Belediyesi’nin teknik elemanları tarafında yönetmelik ile ilgili Meclisi bilgilendirmeleri talebini dile getirdi.

Gündemde görüşülecek başka madde kalmadığından Meclis Başkanı Mustafa Kemal Aldoğan, 07.06.2018 Perşembe günü saat 17.00’da toplanmak üzere oturumu kapattı.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ