03.06.2020 - Gazete Ataşehir

Cem Uğur Günel; “Herkesi kucaklayacak bir yapı oluşturacağım”

Cem Uğur Günel; “Herkesi kucaklayacak bir yapı oluşturacağım”
"https://atasehir.com.tr/wp-

CHP de kongre süreci devam ederken Ataşehir İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Cem Uğur Günel, mahalle muhtarlarını kahvaltıda ağırlayarak onlara adaylık süreci ve projeleriyle ilgili bilgi vererek hep birlikte çalışacağız mesajını verdi.

Cem Uğur Günel adaylık sürecini ve yapacakları projelerle ilgili olarak şunları söyledi.

“İNANIYORUM Kİ ÇOK GÜZEL ŞEYLER BAŞARACAĞIZ”

CHP Ataşehir İlçe Başkan adayı Cem Uğur Günel 450 bin nüfuslu Ataşehirimizde herkesle kucaklaşmaya geliyorum diyerek; “ Bunu başarmaya çalışacağız. CHP Ataşehir’de ilçe başkanı değil herkesle bir olmaya yani biz olmaya adayız. Mahallelerde herkesi ve her türlü sorunları sizler çok iyi biliyorsunuz.  Beraber ortaklaşa bu süreci yürüteceğiz.  İnanıyorum ki çok güzel şeyler başaracağız. 55 projemiz var. Güzel proje bunlar. Yani biz toplumun her kesimine ulaşmak istiyoruz.  Bizde yörecilik, memleketçilik tamamen bitmiştir. Burayı bir kent olarak görüyoruz. Yapacağımız projelerde göreceğiz, gözlemleyeceğiz.  Burası bizim yaşam alanımız. Bugün Atatürk Mahallesi, İçerenköy Mahallesi nasılsa Ferhatpaşa Mahallesi de öyle olacak. Olması gereken budur.  Ataşehir 17 mahalleden oluşuyorsa toplumun her kesimine hitap etmek gibi bir görevimiz vardır” şeklinde ifade etti.   

“BİLGİ VE BECERİYE SAHİP BİR KADROYLA ÇIKACAĞIZ”

Siyaseti ben muhtarlardan öğrendim diyen Cem Uğur Günel ; “ Sizler bizim için çok önemlisiniz.  Davetime katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bir buçuk aylık bir süremiz var. Bu süreden sonra sizlerin bir çocuğu bir evladı olarak yanınıza geleceğim. Bana kucak açacağınızdan eminim. Çünkü siz mahallenizi seviyorsunuz.  Sorunları birlikte çözeceğiz. Yönetimde birlikte çalışacağım kişiler liyakat sahibi kişilerdir. Yönetimimde Avukat, İnşaat Mühendisi ve Doktor kesinlikle olacak. Bununda alt yapısını hazırladık. Gittiğimiz yerde sorunu çözebilecek veya insanları tatmin edecek bilgi ve beceriye sahip bir kadroyla çıkacağız. Bu süreç içinde sizleri ziyaret ederek projelerimi sizlerle paylaşacağım. Eksiklerimiz olabilir. Sizlerin bize katmak istediği bir şeyler muhakkak olacaktır. Bunları nazari dikkate alacağız. Ben bugün şu ortamı bir aile ortamı olarak görüyorum. İnanıyorum ki her şey çok güzel olacaktır. Tekrar sizlere teşekkür ederim” dedi.

Toplantı sonunda toplantıya katılan muhtarlar genç adaya başarılar dileyerek yolunuz açık olsun dileklerinde bulundular.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ