ALİ BAL

ALİ BAL

Mail: [email protected]

Halka açık toplantıları önemsiyorum

Siyasilerde bir alışkanlık artık bağışıklık kazanmış. Seçim dönemlerinde çok sıcak mesaj veren siyasi partiler ve mensupları ne yazık ki iş bittikten sonra söylediklerini unutup eski alışkanlıklarını devam ettirme gayreti içinde olurlar.

31 Mart 2024 yerel seçimlerini önemli bir farkla kazanarak Ataşehir belediye Başkanı olan Onursal Adıgüzel alışkanlığın tersine vatandaşa dokunmaya devam ediyor. Yani eski tabuları yıkarak Ataşehir halkının katıldığı toplantılarda  sorunları dinliyor, çözüm üretmek için imkânlarını seferber ediyor. Henüz daha kadrosunu tam oluşturmamasına rağmen yaptığı toplantılarla Ataşehirlilerin güvenini kazanmış durumda. 

Tabi ki bu başarının yakalanmasında İlçe Başkanı Celal Yalçın’ın da büyük emekleri var.  Ekibiyle gece gündüz demeden kapı kapı dolaşarak elde ettikleri bu başarıyı Onursal Adıgüzel’in de halk toplantılarını düzenlemekle bu başarının devamını daha da ileriye götüreceği görünüyor.

Başlangıç iyi. Mahalle toplantıları ardından İnal Aydınoğlu Kültür merkezinde yaptığı İETT İlçe belediyeleri buluşmasında ulaşım sorunlarını yerinde vatandaşın kendisinden dinleyerek İETT Genel Müdürü ve yetkililerin katılarak hem not almaları hem de bilgilendirme yapmaları Ataşehir halkı için önemliydi.

Onursal Adıgüzel’in, kısa bir süre içinde kadrosunu tamamlayarak daha verimli çalışmalara imza atacağını umuyor ve bekliyoruz.

Ataşehir için yapılacak her olumlu çalışmayı destekleyeceğimizi burada ifade ederek çiçeği burnunda yeni başkana ve ekibine başarılı çalışmalar dilerim.

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar