ARDAHANLILAR CHP İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

07 Ara 2017 Per 13:31
Bu haber 139 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Kuruluşunu tamamlayarak resmi açılış öncesi planladıkları kamu kurum ve kuruluşları ile siyasi parti ve STK ziyaretleri kapsamında ikinci ziyaretini CHP Ataşehir İlçe Başkanlığını ziyaretiyle gerçekleştirdiler.

Ataşehir CHP İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak’ı makamında ziyaret eden Ertuğrul Bulakbaşı başkanlığındaki Ataşehir Ardahanlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyete, Kımılı Deneği Başkanı Aşkın Şit, Öncül Derneği Başkanı Mustafa Bingöl’de eşlik ederek derneğin kuruluş amacını, planladıkları çalışmaları ve hedefleri konusunda bilgi verdiler.

Ataşehir Ardahanlılar Derneği’nin Ataşehir CHP İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak’ı makamında ki ziyaretlerine deneklerini temsilen Kımili Köyü Derneği Başkanı Aşkın Şit ve Öncül köyü derneği Başkanı Mustafa Bingöl ile Ataşehir Ardahanlılar Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

“KARS, IĞDIR ARDAHAN KARDEŞLİĞİMİZ DEVAM EDECEKTİR”

Kurucu Başkan Ertuğrul Bulakbaşı ziyaret amaçları ile ilgili şunları söyledi: “Siyasi parti ziyaretlerimizin ilkini sizlerden başlamak istedik.  Bölgemizde sizin başkanlığından memnunuz ve mutluyuz. Daha önce Kars, Ardahan, Iğdır olarak birlikte yapılanmanın artık değişerek bizde Ataşehir’de Ardahan Derneğini kurduk.  Karslılar Kars Derneği ile, Iğdırlılar Iğdır derneği ile Ardahanlılar da Ardahanlılar Derneği ile yol yürüyecekleri kararı alındı ama kardeşliğimiz devam edecektir.”

“HİÇBİR PARTİNİN SİYASİ ÇATISI DEĞİLİZ”

Bulakbaşı; “Hepimizin mutlaka siyasi görüşleri oluyor. Bizim Dernek tam anlamıyla bir siyasi partinin çatısı değil. Her görüşten insanlar içimizde mevcuttur. İleriki aşamalarda sizlerle görüşmelerimiz devam edecektir.  Dernekler siyaseti gündemine almaz.  Fakat yeri ve zamanı geldiğinde siyasi bir duruşa karar verebilir. Çünkü bizimde adaylarımız çıkacaktır. Değerlendirirsiniz. Talep olursa sizinle paylaşırız” dedi.

“ÖNCE TÜRKİYE SONRA PARTİMİZ VE BİZ”

Komşuları olan Ataşehir Ardahanlılar Derneği Yönetim Kurulu üyelerini ilçe merkezinde misafir etmekten onur duyduğunu söyleyen CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak; “ Önce Türkiye sonra partimiz ve biz. Hepimizin ortak amacı huzur ve barış içinde özgür bir Türkiye olmasıdır. Bunun da yolu birbirimizi tanımaktan geçer. Kendi içinizde birlik olduğunuz zaman, Ardahanlıların kültürel yapısını, dünya görüşlerini yansıtırsanız ülkemizde güzel renkler olur. Biz sizi tanıyor, partimizin doğal tabanı olarak görüyoruz. Güneşin ülkemizde ilk doğduğu toprakların insanlarısınız. Ara sıra bir birbirimize konuk olacağız, lokmaları paylaşacağız ki birbirimizi daha iyi tanıyalım. Bunu gerçekleştirmediğimiz zaman birbirimize yabancı olur, arzuladığımız birlik ve beraberliği, kardeşliği yakalayamayız. Bunu çok önemsiyorum” şeklinde ifade etti.

Konuşmaların sonunda CHP İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ziyaretlerine gelen dernek başkanlarına hediye ettiği Türk Bayrağı ve Atatürk Portresiyle hatıra fotoğrafı çekildi.

 

HABER & GÖRSEL : ALİ BAL

Benzer Haberler

Rus haber ajansı RİA, Devlet Başkanı Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Suriye’deki hava saldırılarını yönettiği Hımeymim Hava Üssünü ziyaret etti. Rus haber ajansı RİA, Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu.  

Yorum 
0

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Öğretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri kurulduktan sonra ilk olarak Medya Mensuplarıyla kahvaltılı bir programda bir araya gelerek dernekleşme aşamasını ve çalışma programını basına tanıttı. “TUT ELİMİ ISIT BENİ” ‘Tut elimi, ısıt beni’ adını verdikleri yardım kampanyası ile Ardahan’da eğitim gören tüm öğrencilerin çetin kış […]

Yorum 
0

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası verilerine göre, cari işlemler açığı, ekimde bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar 191 milyon dolar artarak 3 milyar 827 milyon dolar düzeyinde gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Ekim 2017 dönemine ilişkin ödemeler dengesi verileri açıklandı. Buna göre, cari işlemler açığı, Ekim’de bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı […]

BATTAL İLGEZDİ’NİN AVUKATIND...

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının […]

TRUMP’IN KUDÜS KARARI PROTES...

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak […]

CHP’li Adıgüzel, Hafri...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, TBMM Genel […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]