DERYA ARSLAN

DERYA ARSLAN

Mail: [email protected]

ATAŞEHİR’DE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ’NDE SÜPRİZ İSİM

Ataşehir’deki siyasi partiler 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala yasal sürenin dolmasıyla başkan adayları ve meclis üyesi resmi başvurularını yaptı.

Ataşehir’de meclis üyeleri listelerinin açıklanmasıyla siyasi partilerde sıralama ve neden listede yokum kavgaları başladı.

Partisinden istifa edenler, sitem dolu mesajlar yayınlayanlar, bu isimler olursa oy vermeyiz diyenler… uzayıp gidiyor liste..

Bu çekişmeler sürerken dün açıklanan İYİ Parti Ataşehir Meclis Üyeleri listesinde ilk sırada öyle bir isim var ki resmen Ataşehir’de bomba etkisi yarattı.

Kim bu isim?

Ataşehirlilerin yakından tanıdığı siyasi kimliğinin yanında, Sinop camiasının sevilen sayılan ismi İsmail Kabakçı.

İsmail Kabakçı geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından ‘Yeniden Başlıyoruz’ diyerek herkeste merak uyandırmıştı. Dün İYİ Parti Ataşehir Meclis üyeleri listesinde ilk sırada yer alması diğer siyasi partilerin hesaplarını tersine çevirdi.

Bilindiği üzere İsmail Kabakçı 2009 yerel seçimlerinde Battal İlgezdi’nin listesinden çıkarak Başkan Başdanışmanlığı ve Belediye Başkan Yardımcılığı yapmış bir isim. Sinop STK’larının ve Ataşehirlilerin sevilen sayılan bir iş insanı.

Evet dediğim gibi İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Ali Coşkun'un meclis üyesi listesinde İsmail Kabakçı’nın  ilk sıradan çıkması Ataşehir’de tüm hesapları karıştırdı.

Bu yerel seçimler Ataşehir’de görünüyor ki kıran kırana geçecek.

Seçim sonunda kim kazanırsa kazansın, ‘Kazanan Ataşehir Olsun’ diyorum..

Sağlıcakla kalın…

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar