CHP ATAŞEHİR GENÇLİĞİ “EZGİ “DEDİ

04 Ara 2017 Pts 13:44
Bu haber 69 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

CHP Ataşehir İlçe Gençlik Kolları 3. Olağan Kongresi sonuçlandı. İki adayın yarıştığı seçimde Ezgi Özçelik Kuzucu rakibinden fazla oy alarak CHP Ataşehir gençlik Kolları Başkanı oldu.

 

Divan başkanlığına eski Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Dinçtürk’ün seçildiği kongrede, CHP Ataşehir Gençlik Kolları adayları Volkan Cihan ve Ezgi Özçelik Kuzucu divan kuruluna adaylık dilekçelerini verdikten sonra kura çekimi sonucunda sırasıyla yapacakları projelerini ve kendilerini tanıtacak birer konuşma yaptılar.

 

Açılış konuşmasını yapan Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Kaçmaz; kim kazanırsa kazansın, birlik ve beraberlik kazanacaktır, partimiz kazanacaktır diyerek iki adaya başarılar diledi.

İlk sözü Volkan Cihan aldı. Cihan özetle şunları söyledi:   “Değerli arkadaşlar, süreç kavga süreci değil. Süreç tüzükte açık arama, yönetim düşürme, adam kaydırma, isim pazarlığı yapma süreci değil. Bunu hepimiz kabul ediyoruz. Bu hataları hepimiz yaptık. Sonucu ortada, Türkiye’nin bugün hali bu ise, bizim de suçumuz elbette ki var. Bunları tekrar yaşamayacağız. Bugün buradan çıkan sonuç ne olursa olsun ben Volkan Cihan olarak söz veriyorum, ilçe benim ikinci evimdir, ayağımı kesersem namerdim. Kazanan başka bir arkadaşım olursa yarın öbür gün listesiyle uğraşmayacağıma and içiyorum; ama şayet ben kazanırsam ve bir yöneticimiz bana karşı olması için ikna etmeye çalışan birini duyar görürsem siyaseten katili olurum. Bu benim kişisel egom ya da hırsım değil. Bu benim devrim vazifemdir. Örgütümüzün geleceği, partimizin Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılına iktidar olarak girmesi içindir” dedi.

Daha sonra söz alan Ezgi Özçelik Kuzucu da; birlik ve beraberlik mesajı vererek kendini ifade etti.

Gençlere hitaben konuşan CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak da; “ Her iki aday da partimizin üyesi ve emek veren arkadaşlarımızdır. Kim kazanırsa partimizin Gençlik Kolları başkanı olacak ve bütünleştirici. Birleştirici bir çalışma yürüterek partimize ve gençliğimize hizmet verecektir. Kesinlikle ayırımcıdan yana değil bütünleştirici olmaktan yana tavır sergilemeliyiz” diyerek iki adayı sahneye alarak birlikten güç doğar dercesine her ikisinin ellerini havaya kaldırarak başarılar diledi.

Cemal Süreya Etkinlik ve Sergi Salonunda gerçekleşen seçimde 608 delege oy kullandı. 8 oyun geçersiz sayıldığı seçimde Ezgi Özçelik Kuzucu geçerli oyların 343’ünü alarak CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı oldu. Adaylardan Volkan Cihan ise geçerli oyların 257’sin aldı.


Volkan Cihan ile Ezgi Özçelik Kuzucu’nın yarıştığı kongreyi,  CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, CHP PM Üyesi Kadir Gökmen Öğüt, Ataşehir Belediye meclis 1.Başkanvekili Sadi Özata ve CHP Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Ezgi kalender izledi.

Ezgi Özçelik Kuzucu’nun CHP Ataşehir İlçe Gençlik Kolu Başkanı olduğu yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;

ASİL YÖNETİM KURULU LİSTESİ:

Ceyhun Çarpıcı

Dilayla Özmeral

Gizem Kuşçu

Erdi Açıkgül

Oben Batu

Mehtap Yıldırım

Ferit Aslan

Onur Keleş

Osman Selçuk Köse

Ayris Yılmaz

Yılmaz Kocaoğlu

Cihat Gökhan Ay

Umut Hatipoğlu

Gökhan Gündüz

İL DELEGE LİSTESİ:
Ezgi Özçelik Kuzucu, Ceyhun Çarpıcı, Sedat Tırtıl, Yağmur Yıldırım, Sedat Boyraz, Erhan Karakuş, Samet Ayvadaş, Umutcan Altınışık, Makbule Sibel Tan, Ozan Aydemir, Damla Duman

YEDEK YÖNETİM KURULU LİSTESİ:
Emre Destegül, Ali Can Doğan, Cevdet Fatih Gamlı, Erdost Arzuman, Çağlar Kaya, Orhan Demürezen, Mertcan Tombul, Tuğçe Şanver, Cem Taner Doğan, Ahmet Kılıç, Umut Karadağ, Özge Şimşek, Melisa Kelkitli, Yağmur Yıldırım

HABER & GÖRSEL: ALİ BAL

 

 

Benzer Haberler

Rus haber ajansı RİA, Devlet Başkanı Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Suriye’deki hava saldırılarını yönettiği Hımeymim Hava Üssünü ziyaret etti. Rus haber ajansı RİA, Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu.  

Yorum 
0

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Öğretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri kurulduktan sonra ilk olarak Medya Mensuplarıyla kahvaltılı bir programda bir araya gelerek dernekleşme aşamasını ve çalışma programını basına tanıttı. “TUT ELİMİ ISIT BENİ” ‘Tut elimi, ısıt beni’ adını verdikleri yardım kampanyası ile Ardahan’da eğitim gören tüm öğrencilerin çetin kış […]

Yorum 
0

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası verilerine göre, cari işlemler açığı, ekimde bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar 191 milyon dolar artarak 3 milyar 827 milyon dolar düzeyinde gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Ekim 2017 dönemine ilişkin ödemeler dengesi verileri açıklandı. Buna göre, cari işlemler açığı, Ekim’de bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı […]

BATTAL İLGEZDİ’NİN AVUKATIND...

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının […]

TRUMP’IN KUDÜS KARARI PROTES...

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak […]

CHP’li Adıgüzel, Hafri...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, TBMM Genel […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]