MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET

17 Kas 2017 Cum 10:04
Bu haber 88 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği kurucu yöneticileri Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Orhan Çerkez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Öğretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Orhan Çerkez’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

 

Her biri farklı meslek gruplarından ve alanlarında başarılı Maltepe Ardahanlılar Derneği kurucu üyeleri, kurucu başkanları uzman öğretmen Yaşar Geler öncülüğünde Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığına atanan hemşerileri Orhan Çerkez’i belediyedeki makamında ziyaret ettiler.

DSCF1933

Dernek yönetimi adına konuşan Kurucu Başkan Yaşar Geler, Orhan Çerkez’e yeni görevinde başarılar diledi. Geler, özellikle STK’larla yapmış olduğu başarılı çalışmaları, derneklere verdiği destek ve etnik kimlik gözetmeksizin yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Bir önceki dönem Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanlığını yapan tecrübeli dernekçi ve eğitimci Yaşar Geler, derneğin kuruluş amacı ve yapmayı planladıkları projeler hakkında da bilgi verdi. Geler, Orhan Çerkez’den hem destek istedi hem de gerektiğinde dernek olarak çalışmalarında kendisine destek vereceklerini söyledi.

DSCF1923

Orhan Çerkez’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek her zaman STK’ların ve Ardahanlıların yanında olduğunu söyledi. Toplum adına yapılan her verimli çalışmada elinden gelen tüm imkanlarla belediye ve kendi adına destek verdiklerini ve bundan sonrada vereceklerini söyleyen Çerkez, STK’ların toplumun dayanışmasında, geleneklerin devam etmesinde ve ülke barışında önemli görevler üstlendiğinin vurgusunu yaptı.

DSCF1933 DSCF1927 DSCF1921 DSCF1918 DSCF1915 DSCF1937

Benzer Haberler

Rus haber ajansı RİA, Devlet Başkanı Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Suriye’deki hava saldırılarını yönettiği Hımeymim Hava Üssünü ziyaret etti. Rus haber ajansı RİA, Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu.  

Yorum 
0

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Öğretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri kurulduktan sonra ilk olarak Medya Mensuplarıyla kahvaltılı bir programda bir araya gelerek dernekleşme aşamasını ve çalışma programını basına tanıttı. “TUT ELİMİ ISIT BENİ” ‘Tut elimi, ısıt beni’ adını verdikleri yardım kampanyası ile Ardahan’da eğitim gören tüm öğrencilerin çetin kış […]

Yorum 
0

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası verilerine göre, cari işlemler açığı, ekimde bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar 191 milyon dolar artarak 3 milyar 827 milyon dolar düzeyinde gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Ekim 2017 dönemine ilişkin ödemeler dengesi verileri açıklandı. Buna göre, cari işlemler açığı, Ekim’de bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı […]

BATTAL İLGEZDİ’NİN AVUKATIND...

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının […]

TRUMP’IN KUDÜS KARARI PROTES...

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak […]

CHP’li Adıgüzel, Hafri...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, TBMM Genel […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]