“CUMHURİYET; ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN EMANETİDİR”

29 Eki 2017 Paz 12:31
Bu haber 95 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Cumhuriyetin 94.Yıldönümü nedeniyle protokolün bugün sabah saatlerinde tebrikleri kabul etmesiyle kutlamalara devam edildi.

Cumhuriyet Bayramı’nın 94.Yıldönümü kapsamında yapılan törenlere bugün sabah saatlerinde Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Garnizon Komutanı Albay A. Fehmi Bilgin, Ataşehir Belediye başkan Vekili İlhami Yılmaz ile Başsavcı Vekili Metin Saruhan’ın tebrikleri kabul etmeleri ile başladı.

Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü’nde gerçekleşen Tebrikleri kabul törenine; Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Garnizon Komutanı A.Fehmi Bilgin, Belediye Başkan Vekili İlhami Yılmaz, Başsavcı Vekili Metin Saruhan,  Emniyet Müdür Vekili Gülseda Torun, Ak Parti İlçe Başkanı Av. M.Naim Yağcı, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Kaymakamlık birim müdürleri, Gaziler, STK temsilcileri ile Mahalle Muhtarları temsilen Mustafa Kemal mahallesi Muhtarı Ali Rıza Saraçoğlu katıldı.

DSCF0494

Tebrikleri kabulü sırasında konuşan Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu; “ Bugün Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 94. Yıldönümünü hep beraber kutluyoruz. Bu 94.Yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyet Bayramı hepimize kutlu ve hayırlara vesile olsun. Ülkemizin geleceğine, yarınlarımıza hep birlikte çalışmak hizmet etmek boynumuzun borcu.  Çünkü bu Aziz Vatan, Cumhuriyet bizlere Şehitlerimizi, Gazilerimizin emanetidir. Bizlerde bu emanete en güzel şekilde sahip çıkarak bu ülkeyi geleceğe taşıyacağız” dedi.

Karamehmetoğlu; “Bu ülkeyi bizlere emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün silah arkadaşlarını Çanakkale, İstiklal savaşı ve tarihteki tüm şehitlerimizi, kahramanlarımızı zaman dilimi içerisinde bu ülkeye hizmet ederken şehit düşen tüm şehitlerimize şükranlarımızı sunuyor Cumhuriyetimizin 94.Yılı hepimize kutlu olsun”  ifadelerini kullandı.

DSCF0487 DSCF0483 DSCF0471 DSCF0473 DSCF0474 DSCF0479 DSCF0503 DSCF0495 DSCF0494

Benzer Haberler

Ataşehir Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği etkinlikler devam ediyor. Nihal Yalçın, Seray Şahiner’in yazdığı ve İlhami Yazar’ın yönettiği tek kişilik “Antabus” adlı oyun ile Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi Halit Akçatepe Sahnesinde sahne aldı. 333 kişinin izlediği tek perdelik oyun sonrası Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi İdari İşler Koordinatörü Tamer Semerci tarafından […]

Yorum 
0

24 Kasım Öğretmenler Günü, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği törenle kutlandı. Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican; “Dünya var oldukça en temiz, en onurlu meslek öğretmenlik olacaktır. Zira öğretmenler insanlığın adsız mimarları ve gelecek aydınlık günlerin yol göstericileridir” dedi.   Ataşehir Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilk […]

Yorum 
0

Antibiyotik direncine neden olan bakterinin gen transferi engellendi Bilim adamları, antibiyotiğe karşı direnç gelişmesine neden olan bakterilerin gen transferi yapmasını engelledi. Kanada’daki Montreal Üniversitesi araştırmacıları, antibiyotik direncine yol açan ve kromozom dışı DNA parçacıkları olan plazmidlerin bakteriler arası transferini engellemeyi başardı. Araştırmacılar, plazmidlerin transferindeki en önemli unsurlardan TraE proteinlerine bağlanan küçük kimyasal molekülleri taradı. X Işını Kristalografisi ile yapılan analizde […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


“DEVLETİMİZİN MAHALLELERDEKİ...

Ataşehir Birlik Platformu Başkan ve Yönetim Kurulu […]

MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği kurucu yöneticileri […]

1000 ÇOCUĞU GİYDİRME PROJESİ...

Ataşehir’de bir ilki gerçekleştiren il derneklerinin katkı […]

ÇANTADAN KAÇAK KÖPEK YAVRULA...

Kapıkule Sınır Kapısı’nda bez pazar poşetlerin arasında […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]