23.05.2018 - Gazete Ataşehir

BAKİ;“ BİRLİKTE OLURSAK GÜZEL ŞEYLER YAPARIZ”

BAKİ;“ BİRLİKTE OLURSAK GÜZEL ŞEYLER YAPARIZ”

“Ataşehir’de Kızılay var, Sıra Sizde” sosyal sorululuk projesi ile yola çıkan Türk Kızılay Derneği Ataşehir Şubesi, projesini tanıtmak ve bilgi alışverişinde bulunmak üzere ilk toplantısını Ataşehir’de bulunan özel okul temsilcileriyle yaptı.

Türk Kızılay Derneği Ataşehir Şubesi, uygulayacağı sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde Ataşehir’de bulunan özel okul müdür ve temsilcileriyle düzenledikleri tanışma kahvaltısında  projelerini tanıtarak destek istediler.

Toplantıda konuşan Dernek Başkanı Rahman Baki; “ Üç yıldır İlkyardım eğitimini veriyoruz.  Sağlık açısından önemli.  Bunu duyurma noktasında sizlerden destek bekliyorum. Ataşehir’de Kızılay var ve birçok çalışma gerçekleştirmiştir ve çalışmalara devam ediyoruz.  Eğitim, yardım eğitimlerimiz var. Okullardan ihtiyaç sahiplerinin tespitini isteyerek giyim yardımını poşetleyerek ihtiyaç sahibinin adını da yazarak teslim ediyoruz. Ayrıca 304 öğrenciye de burs veriyoruz.  Komisyonumuz bu yönde aktif çalışmalar yapıyor. Kızılay şubemizin Ataşehir’de daha çok tanınır hale getirmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Resim Sergisine uygun salonumuz var. Orayı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Böylece hem kendinizi hemde bizi tanıtmış olursunuz. Bir arada olursak daha çok güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

DSCF1107

Başkanın konuşmasından sonra kök hücre ile ilgili bir video gösterisi izletildi.

DSCF1124

“Ataşehir’de Kızılay var, Sıra Sizde” projesi ile ilgili katılımcılar bilgilendirildi. Ardından toplantıya katılan okul temsilcileri Kızılay ile ilgili görüşlerini dile getirerek okullarında projenin çalışmasını yaparak destek vereceklerinin sözünü verdiler.

DSCF1120 DSCF1116 DSCF1124 DSCF1123 DSCF1107

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ