24.06.2018 - Gazete Ataşehir

“İKBAL” ATAŞEHİR’DE

“İKBAL” ATAŞEHİR’DE

Damak tadını sevenler için yeni bir mekân özelliğini taşıyan “İkbal” açılışını gerçekleştirerek hizmet vermeye başladı.

96 yıllık bir marka olan “İkbal” 32’inci şubesini Ataşehir’de açtı. Organik ve sadece kendi mamullerinin kullanıldığı yeme içme mekânında, müşteri memnuniyeti öncelikli olarak hedeflenmektedir.

Zengin kahvaltı çeşitleri ve yemek türleri ile hizmet verecek olan “İkbal” güler yüzlü personeli ve nezih mekânıyla müşterilerini ağırlamaya hazır.

Açılış; Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu, İkbal Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Evren, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Ataşehir Belediye Meclis1 1.Başkanvekili Sadi Özata, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan, Yenişehir Mahallesi Muhtarı Mustafa Arı ile dost ve akrabaların katılımıyla gerçekleşti.

Mekân sahibi Serhat Özyağmur vereceğimiz hizmette başında müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir diyerek şunları söyledi: “ Buraya gelen müşterilerimize ikram edeceğimiz kahvaltı ve sulu yemek çeşitlerimiz var. Ürünlerimiz taze, doğal, özenle ve zevkle tüketilebilecek kalitededir. Örneğin, ekmek kadayıfında asla glikoz kullanmıyoruz. Şeker pancarından üretilmiş tatlandırıcıları kullanıyoruz. Kaymağımız manda kaymağıdır. Katkı maddesi yok. Ömrü kısadır. Onun için hafta iki kez sevkiyat yaptırıyoruz. Etleri asla dondurmuyoruz. Gelen etleri özel geliştirdiğimiz ortamlarda saklıyoruz. Tüm mamullerimiz taze ve doğal olarak Afyon’dan geliyor.”

 

İRTİBAT ADRESİ: Atatürk mahallesi Ataşehir Bulvarı Ata 4-1 Plaza 16B Ataşehir

İRTİBAT TEL    : 0216 456 80 81

GÖRSEL & HABER: Ali Bal

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ