23.07.2018 - Gazete Ataşehir

SPOR KULÜPLERİNE FORMALARI DAĞITILDI

SPOR KULÜPLERİNE FORMALARI DAĞITILDI

İstanbul Amatör Kulüpler Birliği Federasyon üyesi ve Ataşehir Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübünü ziyaret ederek destek için hazırlanan formalarını teslim etti.

İstanbul Amatör Kulüpler Birliği Federasyon üyesi ve Ataşehir Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse, Ataşehir Belediyesinin katkılarıyla kulüp renklerine göre hazırlanmış formalarını dağıtmaya devam ediyor.

İçerenköy Spor Kulübünü ziyaret eden Ekrem Köse, yeni seçilen yönetime başarılar dileyerek formaları kulüp Başkanı Sebahattin Keskin’e teslim etti.

Forma tesliminde Kulüp Başkanı Sebahattin Keskin’in yanı sıra, Başkan Yardımcısı İstanbulum Gazetesi ve Gazete Ataşehir İmtiyaz sahibi Önder Kavalcı, yönetimden Levent Yılmazcan ve Turgut Uygun hazır bulundular.

DSCF6551

Amatör Kulüplerin sorunlarının da konuşulduğu toplantıda İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Keskin ziyaretinden dolayı Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse’ye teşekkür ederek kendisine Kulübün Türk Bayrağı ile birlikte flamasını takdim etti.

DSCF6545

İstanbul Amatör Kulüpler Birliği Federasyon üyesi ve Ataşehir Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse’den saha ve araç desteğini de talep eden Keskin, birlik ve beraberlik içinde hareket ederek çocuklarımıza sporu sevdirerek onları kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmamız gerekir diye konuştu.

Köse; İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Keskin’e formaları teslim ederken sağlıkla kullanmaları dileğinde bulunarak, kulübün antrenmanları için kendi sahalarını kullanabileceklerini ayrıca belediye olarak da maçlarda araba tahsis edileceğini söyledi.

DSCF6533

Sporun siyaset üstü bir kuruluş olduğunu, spora siyasetin karıştırılmamasını, spora siyaset karıştırılmasaydı belki bugün tesis konusunda da sıkıntılarımız olmayacaktı diyen Ekrem Köse, el ele vererek bir çocuğu sokaktan kurtarmak bile bizim için çok önemlidir. Ataşehir’de bulunan 19 kulübe formalarının dağıtımını yaptıklarını dile getiren Köse, Ataşehir Belediyesi’nin Amatör Kulüplere yardım eden tek belediye olduğunun altını çizdi.

Ekrem Köse açıklamalarına şöyle devam etti: “ Ataşehir Spor Kulüpler Birliği olarak Ataşehir Belediyesi ile yapmış olduğumuz çalışmalarda nakdi yardımda yapıyoruz. Buda sezon öncesi hazırlık dönemlerinde kulüplerimiz sporcularını hazırlarken 60’şar adet olmak üzere tişört, çorap ve şort olarak veriyoruz. Buradaki amacımız kesinlikle spor kulüplerimize ufakta olsa sezon öncesi bir masraf yaptırmamak. Bunu da rutin hale getirdik. 3 senedir dağıtıyoruz. Bundan sonrada biz olsak da olmasak da bunun devam edeceğine inanıyorum” dedi.

DSCF6554

İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Derneğinin 04.06.2017 tarihinde yaptığı olağan genel kurul toplantısında yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

 

Sebahattin Keskin           Başkan

Önder Kavalcı                   Başkan Yardımcısı

Metin Çimen                     Genel Sekreter

Turgut Uygun                   Muhasip

Erdem Konak                     Üye

Hakan İnsel                        Üye

Mert Şenol Çakıroğlu        Üye

Levent Yılmazcan              Üye

Emrah Şahin                       Üye

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ