25.06.2018 - Gazete Ataşehir

OKULLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI SONA ERDİ.

OKULLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI SONA ERDİ.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ataşehir Belediye Başkanlığı işbirliğinde ilçemiz okullar arasında düzenlenen spor faaliyetleri devam ediyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ataşehir Belediye Başkanlığı işbirliğinde, ilçemiz okulları arasında düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında 02 Nisan Pazartesi günü Gençler, 03 Nisan Salı günü Yıldızlar ve 04 Nisan Çarşamba günü ise, Küçükler ve Minikler kategorisindeki müsabakalar Ali Fuat Cebesoy İlkokulu Spor Salonunda bulunan Veteran Masa Tenisçiler Derneği Tesislerinde oynandı.


Heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakalara ilçemiz genelindeki okullardan 150 sporcu öğrencimiz katıldı. Turnuvada dereceye girenlere kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyfi Güneysu ile Ataşehir Belediyesi Spor Koordinatörü Erhan Karaaslan, okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından takdim edildi.

 

MASA TENİSİ TURNUVA SONUÇLARI:

 

MİNİK KIZLAR (01.09.2007-2008-2009-2010-2011):

  1. ÖZEL ATAŞEHİR VATAN İLKOKULU
  2. NECATİBEY İLKOKULU
  3. ALİ FUAT CEBESOY İLKOKULU

MİNİK ERKEKLER (01.09.2007-2008-2009-2010-2011):

  1. ÖZEL YÖNDER İLKOKULU
  2.  İ.Ü.V.ÖZEL ATAŞEHİR ADIGÜZEL İLKOKULU
  3.  ÖZEL ATAŞEHİR VATAN İLKOKULU
  4.  ALİ FUAT CEBESOY İLKOKULU

KÜÇÜK KIZLAR (2006-2007):

  1. ORHAN VELİ ORTAOKULU
  2. YAHYA KEMAL BEYATLI ORTAOKULU
  3. İ.HASAN LEYLİ ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER (2006-2007):

  1. ÖZEL YÖNDER ORTAOKULU
  2. ÖZEL ATAŞEHİR BİLFEN ORTAOKULU
  3. ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR SEVİNÇ ORTAOKULU
  4. TEB ATAŞEHİR ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR (01.09.2003-2004-2005):

  1. ORHAN VELİ ORTAOKULU
  2. ÖZEL ATAŞEHİR BİLFEN ORTAOKULU
  3. CELAL YARDIMCI ORTAOKULU
  4. İ.Ü. VAKFI ÖZEL ATAŞEHİR ADIGÜZEL ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER (01.09.2003-2004-2005):

  1. ÖZEL ATAŞEHİR BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU
  2. ESATPAŞA İMAM HATİP ORTAOKULU
  3. ÖZEL ATAŞEHİR YÖNDER ORTAOKULU
  4. ÖZEL ATAŞEHİR BİLFEN ORTAOKULU

GENÇ KIZLAR (01.09.1999-2000-2001-2002-2003):

  1. ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ
  2. AYDIN DOĞAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ
  3. NURİ CINGILLIOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEKLER (01.09.1999-2000-2001-2002-2003):

  1. ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ
  2. ÖZEL DOĞU ATAŞEHİR SEVİNÇ ANADOLU LİSESİ
  3. TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ
  4.  MUSTAFA KEMAL ANADOLU LİSESİ

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ