24.06.2018 - Gazete Ataşehir

AKÇA; “BİRLİKTELİĞİ OLUŞTURMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞTIK”

AKÇA; “BİRLİKTELİĞİ OLUŞTURMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞTIK”

Ataşehir Doğuş Spor Kulübü, spora katkı amaçlı dayanışma gecesi düzenledi.  Gecede konuşan Doğuş Spor Kulübü Başkanı Tuncay Akça; “Bizler Mustafa Kemal’i, eski 1 Mayıs Mahallesini zor şartlar altında kurduk. Buradaki arkadaşlarımız dışarı gidip diledikleri gibi top oynamıyorlardı. Bu arkadaşlarımızı bir çatı altında toplayarak büyük bir aile oluşturduk ve bu aile Doğuş Spor ailesi oldu” dedi.

Ataşehir Doğuş Spor Kulübü başkan ve yöneticileri, kulübe katkı sağlamak ve daha fazla çocuğa spor hizmeti vermek için düzenledikleri gecede sporseverleri ağırladı.

Ümraniye Prenses Düğün Salonun da düzenlenen geceye, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, CHP Ataşehir Belediye Meclis üyesi Süleyman Karadağ, Ataşehir Belediye Spor Başkan Yardımcısı işadamı Ersin Şahin, STK temsilcileri ve sporseverler katıldı.

Gece saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Müzikle devam eden programda sahne alan sanatçıların seslendirdiği eserlerle halaylar çeken katılımcılar gönüllerince eğlendi.

“DOĞUŞ SPOR KULÜBÜ’NÜN DOSTLARI HOŞ GELDİNİZ”

Fazla ilginin gösterilmediği gecede konuşan Türkiye’nin güler yüzlü yaramaz çocuğu, sanatçı, sporsever Başkan Tuncay Akça;  Mustafa Kemal’in ve Doğuş Spor Kulübü’nün dostları hoş geldiniz diyerek; “ Bugün 24 Kasım bizi onurlu bir şekilde yetiştiren öğretmenlerimizin günü. Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Bizler, kardeşlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak ve onları güzel birer birey olarak yetiştirmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Önce Mustafa Kemal halkı, esnafı, İstanbul Milletvekilimiz Sayın Gamze Akkuş İlgezdi, Ataşehir Belediye Başkanı Sayın Battal İlgezdi, belediyemizin başkan yardımcıları, Meclis Üyeleri ve kıymetli müdürlerime katkı ve desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

DSCF2758

BİRLİKTELİĞİ OLUŞTURMAK İÇİN ÇOK MÜCADELE ETTİK”

Akça; “Bizler Mustafa Kemal’i, eski 1 Mayıs Mahallesini zor şartlar altında kurduk. Buradaki arkadaşlarımız dışarı gidip diledikleri gibi top oynamıyorlardı. Bu arkadaşlarımızı bir çatı altında toplayarak büyük bir aile oluşturduk ve bu aile Doğuş Spor ailesi oldu. Kurucu başkanlardan Bayram kardeşimle beraber bu birlikteliği oluşturmak için çok mücadele ettik. Bu süreç içinde bu kulübe hizmet eden birçok başkan ve yönetici oldu onlara da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

DSCF2772

“HEDEFİMİZ BAŞARILI VE AHLAKLI FUTBOLCU YETİŞTİRMEK”

Akça konuşmasına şöyle devam etti: “Bizler bir bayrak yarışı olarak bir yerlere kadar getirdik. Bundan sonra genç kardeşlerimiz bu takımı yöneterek iyi bir yere getireceklerine inanıyorum. Çizdiğimiz hedefe ulaşacağımıza inanarak şampiyonluğu bu gençlere tattıracağız.  Bu kardeşlerimizi iyi, başarılı ve ahlaklı birer futbolcu olarak yetiştireceğiz.”

DSCF2857

Akça konuşmasının sonunda; bu akşam gecemize katılarak bizleri onurlandırdınız. Sporcu kardeşlerimize verdiğiniz destekten dolayı hepinize tekrar teşekkür eder şahsım ve yönetim kurulumuz adına saygılarımı sunuyorum dedi.

DSCF2745

Konuşmaların sonunda kulübe katkı sunanlara plaketleri Başkan Tuncay Akça ve yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

DSCF2861

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez plaketi alırken Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin selamlarını ileterek başkanın spora ve eğitime çok önem verdiğini vurguladı.

Çerkez; sporun önemine değinerek bundan sonrada desteklerinin devam edeceğini söyledi.

DSCF2796 DSCF2791 DSCF2788 DSCF2786 DSCF2779 DSCF2784 DSCF2741 DSCF2739 DSCF2891 DSCF2888 DSCF2886 DSCF2865 DSCF2861 DSCF2857 DSCF2845 DSCF2837 DSCF2820 DSCF2834 DSCF2800 DSCF2798

HABER & GÖRSEL: ALİ BAL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ