03.06.2020 - Gazete Ataşehir

Dursun Karaağaç İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı İçin Adaylığını açıkladı

Dursun Karaağaç İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı İçin Adaylığını açıkladı
"https://atasehir.com.tr/wp-

Gazetemizi ziyaret eden Dursun Karaağaç, Ataşehir İYİ Parti’nin 23 Şubat Pazar günü yapılacak olan 2.Olağan kongrede İlçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Gazetemiz İmtiyaz sahibi Önder Kavalcı’yı ziyaret eden Dursun Karaağaç Ataşehir İYİ Parti’nin 23 Şubat Pazar günü yapılacak olan kongrede aday olacağını söyledi.

Gazetemiz İmtiyaz sahibi Önder Kavalcı bu nazik ziyaretinden dolayı Dursun Karaağaç’a teşekkür ederek kendisine başarılar diledi.

Dursun Karaağaç adaylığı ile ilgili gazetemize şu açıklamayı yaptı.

“PARTİMİZİN TÜZÜK KURALLARI İÇİNDE DEMOKRATİK BİR SEÇİM OLMASINI BEKLİYORUZ”

Karaağaç; “Kurucular kurulunun yaptığı kongre ve ardından yapılan atamadan sonra 2.Olağan kongremizi gerçekleştiriyoruz. İlçe başkanlığına adayım. Birinci hedefim üye sayımızı artırarak 3 binlere, 5 binlere taşımak, ikinci hedefimde yapacağım çalışmalarla partimizin oyunu yükseltmek. Bu hedeflerimi yerine getirmek için kuracağım ekiple çalışacağıma dair parti büyüklerime söz verdim.  Partimizin tüzük kuralları içinde demokratik bir seçim olmasını bekliyoruz” dedi.

“MİLLET İTTİFAKIN DA GÜZEL İŞLEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

Seçildiği zaman Millet İttifakına bağlı kalacağını söyleyen Karaağaç;“ Genel Merkezin almış olduğu kararlar ile İstanbul İl Başkanlığımızın almış olduğu kararlar çerçevesinde politikalarımızı belirleyeceğiz. Ataşehir özelinde ise; daha önce Ataşehir Belediye başkanı Battal İlgezdi’nin danışmanlığını yaptığım için yabancı birisi değilim.  Her türlü anlaşabileceğimizi, ittifakın da güzel işleyeceğini düşünüyorum. İyi bir seçim olmasını diliyorum. Birlikte çalışacağımız arkadaşlarımızın hepsi liyakat sahibi farklı meslek gruplarından oluşmaktadır. Kadromuz, Avukat, Mühendis, Mimar, Öğretim Üyesi yanı sıra önemli olduğunu düşündüğüm 31 Mart seçimlerinde Büyükşehir Belediye başkanı adayı olan Demokrat Parti adayı Ersan Gökgöz arkadaşımızda bizim kervanımıza katılmıştır. Politikayı bilen bir arkadaşımızdır. Hem bizim için hem de Ataşehir için bir kazançtır. İnşallah güzel şeyler olacaktır” diye konuştu.  

Aslen Giresunlu olan 1959 doğumlu Dursun Karaağaç, doğma büyüme Ataşehirli ve İçerenköy’de ikamet etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ