02.06.2020 - Gazete Ataşehir

Ataşehir İYİ Parti Şehitleri Andı

Ataşehir İYİ Parti Şehitleri Andı
"https://atasehir.com.tr/wp-

Ataşehir İYİ Parti teşkilatı İdlip Şehitlerimiz için mevlit okuttu.

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı parti binasında İdlip şehitlerini anarak Kuran-ı Kerim okuttu ve şehitler için dualar edildi.

İlçe Başkanı Mert Kar, bugün İdlip Şehitlerimizin ruhuna bir Fatiha okumak onları anmak için buradayız. Katılımınızdan dolayı teşekkür ederim dedi.

Parti sözcüsü tarafından yapılan basın açıklamasında; “Bugün burada toplanmamızın sebebi geçen haftalarda idlip’te askerlerimize yapılan hain saldırı sonrasında yaşadığımız elim hadisedir.  Hiçbir şey şehit olan 37 vatan evladını geri getiremeyeceğinin bilincinde olarak devletimizi ve ordumuzun her daim yanında olduğumuzun bilinmesini isteriz.  Biz bu bilinçle acımızı yaşayarak dualarla Şehitlerimizi anarken 80 yaşında Suidi Kralı öldüğünde milli yas ilan ederek bayrağımızı yarıya indiren otorite sahiplerinin geçirdiğimiz bu acı günlerde kameraların karşısına geçip gülüp esperiler yapma cüretini kendilerinde bulmalarını esefle kınıyoruz. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet başta aileleri olmak üzere yüce Türk Milletine sabır ve başsağlığı dileriz” denildi.

Basın açıklamasından sonra bir Şehidimizin mektubu okundu.

Duygu dolu mektubun okunmasından sonra Kuran-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Program verilen ikramla sona erdi.

Şehitler için verilen mevlide İlçe Başkanı Mert Kar, Büyükşehir ve Ataşehir İYİ Parti Meclis Üyesi Oğuz Sarul ve yönetim kurulu üyeleriyle teşkilat mensupları   katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ