23.05.2018 - Gazete Ataşehir

BELEDİYE DENETİMİ VATANDAŞLARDAN TAM NOT ALDI

BELEDİYE DENETİMİ VATANDAŞLARDAN TAM NOT ALDI

Ataşehir Belediye ekipleri bugün sabah 06.00’da 4 mahallede bulunan ekmek fırınlarını, imalathaneleri ve yeme içme mekânlarını denetledi. Belediyenin bu denetimini, ziyaret edilen mekânlarda bulunan vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der Başkanlığında, Zabıta Müdürü Battal Sarıkaya, zabıta ekipleri ile Belediye Sağlık Birimi personeli Mustafa Kemal, Âşık Veysel, Esatpaşa ve Örnek Mahallelerinde bulunan Fırın, Pastane, Pasta İmalathaneleri ve açık bulunan yeme içme mekânlarını gezerek hem esnafı ziyaret ettiler hemde eksikleri varsa yerinde incelemelerde bulunarak tespitlerini yaptılar.

Ziyaret esnasında yolda sokakta işe giden vatandaşlar ve okula giden öğrencilerle de sohbet eden Başkan Yardımcısı Abdullah Der’in bu sorumluluk duygusu vatandaşlarda memnuniyetle karşılandı.

Örnek mahallesinde ki ziyaret esnasında Ak Parti Meclis Üyesi Kaya Sönmez’in işyerini de ziyaret eden Abdullah Der meclis üyesi arkadaşıyla bir süre sohbet etti.

DSCF1262

“EKSİKLER NOT EDİLDİ VE GİDERİLMESİ İÇİN UYARI YAPILDI”

Denetim sonunda MSK Merkezi’nde basın mensuplarıyla kahvaltı yapan Abdullah Der denetimle ilgili şu açıklamayı yaptı.” Sabah 06.00’da Mustafa kemal, Âşık Veysel ve Esatpaşa ve Örnek mahallelerimizdeki denetimlerimizi tamamladık. Zabıta Müdürümüz Battal Sarıkaya ve ekibi ile sağlık ekibimiz denetimlerini titizlikle yaparak eksik gördüklerinin notunu alarak iş yeri sahiplerini bu eksiklerini kısa sürede giderilmesi için uyardılar” dedi.

DSCF1225

“MEKÂNLAR TEMİZ VE SAĞLIĞA UYGUN”

Genel anlamda bir sıkıntıyla karşılaşmadıklarını belirten Der; “ Denetim maksadıyla ziyaret ettiğimiz mekanlar gayet temiz ve sağlığa uygun.  Sizlerin huzurunda vatandaşımıza sağlıklı ve temiz gıdalar üreterek sunan işyeri sahiplerine teşekkür ederim. Eksikleri nedeniylede uyardıklarımızda bizim uyarılarımızı inşallah dikkate alarak kısa sürede bu eksikliklerini giderirlerse hem onlar açısından hemde vatandaşlarımızın sağlığı yönünden önem arz etmektedir. Bir dahaki denetimlerimizde bu eksiklikleri inşallah görmemiş oluruz. Rutin denetimlerimiz devam edecektir”  şeklinde ifade etti.

DSCF1239 DSCF1232 DSCF1230 DSCF1209 DSCF1218 DSCF1222 DSCF1194 DSCF1193 DSCF1185 DSCF1172 DSCF1262 DSCF1138 DSCF1142 DSCF1150 DSCF1259 DSCF1254 DSCF1250 DSCF1240

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ