14.12.2018 - Gazete Ataşehir

ATAŞEHİR’E YENİ HASTANE

ATAŞEHİR’E YENİ HASTANE

Ferhatpaşa Mahallesi’nde tam teşekküllü hastane olma özelliği ile bölge halkına hizmet verecek Özel  Ataşehir Hastanesi hizmet vermeye başladı.

 

Ataşehir Hastanesi’nin açılış törenine; Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ataşehir İlçe Sağlık Müdürü Dr. Arife Midyat, Ataşehir Belediyesi Meclis Başkanı Sadi Özata, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ercan Metin, Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Vedat Cemal Hazar, Doktorlar, Ağrı ili dernek ve STK temsilcileri, Hastane personeli ve davetliler katıldı.

Hastane açılışında konuşma yapan Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Vedat Cemal Hazar; “8 Yıllık hayalimi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyorum. Özellikle buradan Ataşehir Kaymakamımız Sn. Zafer Karamehmetoğlu’na çok teşekkür ediyorum. Bizlere hastanemizin bugün hizmete açılması noktasında, istihdam artması ve bölge halkına faydalı olacağını düşünerek hertürlü desteği sağladığı için kendisine sizlerin huzurunda teşekkür ediyor, bugün itibariyle 70 personel ile halkımızın hizmetindeyiz” dedi.

Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ise konuşmasında;”Bugün 70 kişi ile hizmet veren hastanemizin daha büyümesini, daha fazla insan istihdam etmesini diliyorum.Elbette önce sağlık diyor, hepimizin sağlıklı yaşamasını diliyorum. Ancak bu işin ekonomik ve istihdam noktası var. Bu anlamda ciddi bir yatırım, bu tesisi Ataşehire ve Ataşehirlilere kazandıranlara teşekkür ediyorum. Her alanında olduğu gibi burda da üzerimize düşen ne varsa seve seve yapmaya hazırız. Böyle bir donanımlı sağlık tesisinin hizmete açılmasından dolayı da mutluyuz” dedi.

Daha sonra kurdele kesiminin ardından; İç Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Genel Cerrahi, K.B.B Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Nöroloji, Göz Sağlığı ve Hastalıkları,Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji,Acil Tıp,Ağız Ve Diş Sağlığı,Beslenme ve Diyetetik bölümleri ile özel Ataşehir Hastanesi tam anlamıyla hizmete açılmış oldu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ