11.07.2020 - Gazete Ataşehir

Ataşehir Genç Kızılaylılardan Gazetemize Ziyaret

Ataşehir Genç Kızılaylılardan Gazetemize Ziyaret
"https://atasehir.com.tr/wp-

Türk Kızılayı Ataşehir Şubesi Gençlik Kolları  “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” kapsamında gazetemizi ziyaret etti.

Genç Kızılay Ataşehir Şubesi Başkanı Burak Çelik, Etkinlik ve Organizasyonlardan Sorumlu Birim Başkanı Mustafa Yağız, Sekreterya Birimi Sorumlusu Azam Eryılmaz ve Genç Kızılay Üyesi Sena Yücebaş gazetemizi ziyaret etti.

İstanbulum Gazetesi İmtiyaz sahibi Önder Kavalcı, Ataşehir Haber İmtiyaz sahibi Serkan Şimşek’in hazır bulunduğu ziyarette Genç Kızılay Yönetimi 24 Temmuz Basında sansürün kaldırışı nedeniyle Basın bayramını kutlayarak faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

Mayıs ayında 15 kişilik bir kadro ile göreve başladıklarını söyleyen Genç Kızılay Ataşehir Şube başkanı Burak Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile okullara yönelik bölgedeki üniversiteler ile de iletişim kurarak çalışma yapacaklarını vurgulayarak; “Kızılay’ın geleneksel hale getirdiği Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtımının yanı sıra Kayışdağı’nda bulunan Darülaceze’de yaşayan kimsesiz ve muhtaç vatandaşları ve yakın zamanda 15 Temmuz Demokrasi Şehit ve Gazi Ailelerini ziyaret ettiklerini söyledi. Mimar Sinan Camii’nde 15 Temmuz günü kan bağışı kampanyası, Kızılay’ın tanıtılması amacıyla 2000 adet soda dağıtımı gerçekleştirdiklerini ve yaz etkinlikleri kapsamında ise Heybeli Ada’da Genç Kızılay Şubeleri olarak öğrencilerle kamp yaptıklarını, yaklaşan Kurban Bayramı için ise Alışveriş Merkezlerinde Kurban Bağışı kampanyası” düzenlediklerini söyledi.

Genç Kızılay Ataşehir Şube Başkanı Burak Çelik, sosyal faaliyetlerinin ve ziyaretlerinin artacağını ve aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini de sözlerine ekledi.

Etkinlik ve Organizasyonlardan Sorumlu Birim Başkanı Mustafa Yağız, “24 Temmuz 1908 Tarihinde sansürün kaldırılmasının ardından kutlanmaya başlayan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramınızı tebrik ediyoruz” dedi.

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret programının sonunda İstanbulum Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Önder Kavalcı, Gazete Ataşehir ve İstanbulum Gazetesi Haber Koordinatörü Ali Bal, Ataşehir Haber İmtiyaz Sahibi Serkan Şimşek, Genç Kızılay Ataşehir Şubesi yöneticilerine başarı dileyerek kendilerine her zaman destek olacaklarını belirttiler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ