23.10.2018 - Gazete Ataşehir

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDE BAYRAMLAŞMA

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDE BAYRAMLAŞMA

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ramazan Bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni düzenledi.

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican makamında personelini kabul ederek bayramlaştı. İlk önce şube müdürlerinin bayramını kutlayan Bilican daha sonra şube müdürleriyle birlikte çalışan personelin bayramını kutladı.

Ataşehir Eğitimi Güçlendirme Derneği Başkanı İsmail Dağ ve basın mensuplarının da hazır bulunduğu bayramlaşma töreninde bayram hediyesi olarak katılımcılara lokum hediye edildi.

Bayramlaşma töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican; “ Ramazan Bayramı aynı zamanda bizim 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılımızın sonuna denk geldi. Hem birlikte Ramazan’ı hem de Eğitim ve Öğretim yılının bitişini birlikte idrak ettik. Şu an da okullarımızda öğretmenlerimiz seminer çalışmalarını yürütüyor. Bayramdan sonraki haftada bu seminer çalışmaları sürecek ve seçimden sonraki hafta itibariyle de öğretmenlerimiz tatile çıkmış olacaklar. Bugün İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeliyle bayramlaşacağız ama bu vesile ile öncelikle Ataşehir eğitim ailesinin ve tüm Ataşehirlilerin bayramını kutluyorum. Bayramın bizim için hayırlar, güzellikler, esenlikler getirmesini diliyorum. Allah ömrümüzü ve çalışmalarımızı bereketlendirsin diyorum” dedi.

HABER&GÖRSEL: Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ