21.09.2018 - Gazete Ataşehir

MHP ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNİ UNUTMADI

MHP ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNİ UNUTMADI

MHP Ataşehir İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı vesilesiyle düzenlediği iftar programında Şehit ve Gazi ailelerini ağırladı.

MHP Ataşehir İlçe Başkanı Sadun Bizel ve ekibi Ramazan ayı nedeniyle Şehit ve Gazi aileleriyle verdikleri iftarda bir araya gelerek misafirleriyle birebir ilgilendiler. İlçe Başkanı Sadun Bizel ve ekibinin bu sıcak ilişkisi iftara katılan Şehit yakınlarıyla Gazi ailelerini memnun etti.

Kuran-ı Kerim ve duaların ardından Ezanın okunmasıyla oruçlar açıldı.

MHP İlçe Başkanı Sadun Bizel; “ Şehit yakınları ve Gazi aileleri bizim emanetimizdir, onurumuzdur. Onlar bizler ve çocuklarımız rahat etsin diye canlarını feda ettiler. Bizimde görevimiz onları sahiplenmektir, unutmamaktır. Bu vesile ile vatan uğruna canını feda eden Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum” dedi.

İlçe Başkanlık binası yakınında düzenlenen iftar programına;  MHP İl Başkanı ve 1.Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Bülent Karakaş, Milletvekili Adayları Mehmet Fatih Özdemir, Hakan Arıkaya, Gülbeyhan Saylağ, Hatice Akkaya, Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek, Ümraniye İlçe Başkanı Adnan Çakıroğlu, Üsküdar İlçe Başkanı Hakan Aslan, Ataşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Yanar, İş Adamı Doğan Ozan Güneş, Şehit, Gazi aileleri ve yakınları ile partililer katıldı.

İftar sonrasında Milletvekili adayları çocuklara hep birlikte oyuncak dağıtırken, ailelerle sohbet ettiler. İftar sonrasında aileler ve misafirler sohbet eşliğinde programlarını tamamladılar.

HABER&GÖRSEL: Ali Bal

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ