09.12.2018 - Gazete Ataşehir

BİLİCAN; “KAZASIZ GÜZEL BİR BAYRAM DİLİYORUM”

BİLİCAN; “KAZASIZ GÜZEL BİR BAYRAM DİLİYORUM”

Kurban Bayramı tatilinin uzatılması nedeniyle bugün İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde kurum çalışanları bayramlaştı. Bayramlaşma da kısa bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican; ülkemiz açısından da birlik ve beraberlik içerisinde, kazasız belasız bayram geçirmemizi özellikle diliyorum. Bayram tatillerinin en büyük endişesi, korkusu seyahatlerin artması nedeni ile kazalardır. Dikkatli ve kazasız seyahatlerle güzel bir bayram diliyoruz. Bayramlar bazı ailelerimizin acı günü olmasın, temennimiz budur. Hepimizin bayramı kutlu olsun” dedi.

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Şube Müdürleri Vedat Vefa Budak ve Nazım Yurdagül Kurban Bayramı nedeniyle kurum içi çalışanlar, eğitim camiası ve bayramlaşmaya katılan Ataşehir Yerel basınıyla Milli Eğitim Müdürlüğü’ndeki makam odasında bayramlaştı.

Bayramlaşma esnasında engelli personel arkadaşımızın o güzel sesi ile yorumladığı türküler de ayrı bir heyecan ve haz kattı ortama.

Kurban bayramı nedeniyle kurum içi bayramlaşmada konuşan Bilican; ” Bu gün Kurban Bayramı vesilesi ile öncelikle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzdeki arkadaşlarımızla bayramlaştık. Bu bayramlaşmaya sizlerin de katılmasından dolayı gerçekten mutluluk duyduk. Tatilde olan, dinlenme döneminde olan okullarımızda ki kurumlarımızla bilikte çalıştığımız hizmetlisinden öğretmenine, okul yöneticilerimize kadar Ataşehir Eğitim Ailesinin tüm fertlerinin ve ailelerinin, hepsinin bayramlarını kutluyorum. Daha geniş anlamı ile bütün Ataşehirlilerin Bayramını Kutluyorum. Esenlikler, güzellikler ve huzur içerisinde, ülkemiz açısından da birlik ve beraberlik içerisinde, kazasız belasız bayram geçirmemizi özellikle diliyorum. Bayram tatillerinin en büyük endişesi, korkusu seyahatlerin artması nedeni ile kazalardır. Dikkatli ve kazasız seyahatlerle güzel bir bayram diliyoruz. Bayramlar bazı ailelerimizin acı günü olmasın, temennimiz budur. Hepimizin bayramı kutlu olsun” şeklinde ifade etti.

Bayramlaşma sonrası Ertuğrul Bilican konuklarına Türk Lokumu ikram etti.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ