21.04.2018 - Gazete Ataşehir

Ataşehir’de zaferin 92. yılı

Ataşehir’de zaferin 92. yılı

Ataşehir’de zaferin 92. yılı

 

 

 

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 92.yılı nedeniyle Ataşehir’de

bir kutlama töreni düzenlendi.

30 Ağustos Zafer Bayramı Cumhuriyet meydanındaki çelenk koyma töreni ile başladı. İstiklal marşı ve saygı duruşundan sonra ilçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Garnizon Komutanı Kd. Albay Naci Gültekin ve Ataşehir Belediyesi başkan vekili Namık Sürmen’in Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasından sonra kutlamaları kabul etmek üzere Zübeyde Hanım Öğretmenevin’e geçtiler.

z2

Her zaman alışık olduğumuz resmi tören sonunda alternatif çelenk sunma töreni yapıldı. Alternatif törene; CHP Ataşehir ilçe örgütü, MHP Ataşehir ilçe yöneticileri,İşçi Partisi, Doğuş Spor Kulübü yöneticileri ve alt yapıdan sporcular, Cumhuriyet Kadınlar Derneği Ataşehir şubesi yöneticileri, Türkiye Muharip Gazi Deneği Ataşehir şubesi, Atatürk Düşünce Derneği Ataşehir şubesi yöneticileri katıldı. AK Parti çelenk koyma isteğini anons etmesine rağmen böyle bir yapının içinde olamayacaklarını belirterek çelenk koymadan alandan ayrıldılar.

z3

Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde yapılan kutlamalara, Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu, Garnizon Komutanı Kd.Albay Naci Gültekin, Ataşehir Belediye başkan vekili Namık Sürmen, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Ataşehir İlçe Emniyet Müdür vekili, CHP ilçe başkanı Hakkı Altınkaynak , Ataşehir Trabzonlular Derneği yöneticileri, Ataşehir Kızılay Derneği Başkanı Rahman Baki ve yerel basın mensupları katıldı.

 

Kaymakam Karamehmetoğlu törene katılanlara hitaben yaptığı konuşmasında  özetle şunları söyledi; “ Ülkemiz tarihteki şanlı yerini alacaktır. Bundan ümitliyim. Devlet, bürokrasi, siyaset, sanayi, ekonomi, ticaret, toplumumuzun bileşenleri kendisini tanıtan, kendisini kabul ettiren bir ülke olmuş durumda. Bir kez daha 92. yılını kutladığımız Zafer bayramınızı kutlar, nice güzel bayramlar diliyorum.”

esintigif2

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ