11.07.2020 - Gazete Ataşehir

Ataşehir Kent Konseyi Yeni Dönem İçin Birçok Protokole İmza attı

Ataşehir Kent Konseyi Yeni Dönem İçin Birçok Protokole İmza attı
"https://atasehir.com.tr/wp-

Ataşehir Kent Konseyi düzenlediği kahvaltılı programda 2018-2019 Yılı faaliyet raporu ve 2019-2020 dönemi için planlanan faaliyetlerle ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledi ve yeni dönemde yapılacak etkinliklerle ilgili protokoller imzalandı.

Erdal Eren Sivil Toplum Merkezinde verilen kahvaltıya katılan proje eğitmenleri yapacakları etkinliklerle ilgili kısa bilgi verdikten sonra protokolü imzaladılar.

Kent Konseyine bağlı Erdal Eren Sivil Toplum Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, Muhtarlık İşleri Müdürü Aysel Tekin, Kent Konseyi Başkanı Turan Dolu, Başkan Yardımcısı Nilgün Özdemir, Erdal Eren Kültür Merkezi İdari Temsilcisi Kenan Özcan, Teknik Sorumlusu Hıdır İğde, Proje ortakları ve STK temsilcileri ile basın mensupları katıldı.

Ataşehir Kent Konseyi Başkanı Turan Dolu; “İmkânları zorlayarak birçok etkinlik yapmaya gayret gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz. Çalışmalarımız katkı sunan ve hiçbir karşılık beklemeyen gönüllü hocalarımıza teşekkür ederim” dedi.

Toplantıyı düzenleyen kent Konseyi Başkanı Turan Dolu ve katılım sağlayan gönüllü eğitimcilere teşekkür eden Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı Orhan Çerkez; “ Ataşehir belediye Başkanı Battal İlgezdi Belediye Başkanı olduğu günden itibaren öncelikle sosyal belediyeciliği, katılımcılığı önemsemiştir. Bugünkü toplantıda bunun bir parçasıdır. Biz bu şehirde yaşıyoruz. Buradaki tüm STK ve gönüllü kuruluşlarla çalışmak istiyoruz.  Bu konuda elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz.  Önceki dönemde katkı sunan herkese şahsım ve Belediye Başkanım Battal İlgezdi adına teşekkür ediyorum. Yeni bir döneme giriyoruz. Bu dönemde de gönüllü arkadaşlarımız ve STK’larımız var. Sizlerle de inşallah başarılı bir sezon geçireceğiz.  Bizlere gönülden verdiğiniz desteklerden dolayı tekrar hepinize teşekkür ediyor hoş geldiniz diyorum” dedi.

Yeni dönemde Erdal Eren Sivil Toplum Merkezi’nde yapılan protokolle sonucu yapılacak etkinlikler şöyle:  Kukla ve Tiyatro Ekibi, Psikolojik Danışmanlık, Amaç Belirleme Atölyesi, Bağlama Kursu, Çocuk Eğitim Akademisi(5-18 Yaş), Oyun ve Masal Terapisi, katılımcı kent yaklaşımı, geri dönüşümlü malzemelerle görsel tasarım ve grafik tasarım eğitimleri, karakalem ve yetenek kursları eğitimi, hobi atölyesi, taş boyama eğitimi, Çocukların aile içi problemlerini aşmak için kendin ol projesi, kahraman benim projesi, farkındalık buluşmaları projesi, gençlerle felsefe konuşmaları, kadın dans topluluğu (öne billion rising) projesi, bilim atölyesi, sedef kakma atölyesi, çocuklarla yoga-drama atölyesi, film ve dizi atölyesi, psikolojik danışmanlık.

Bu hizmetlerden ücretsiz yararlanmak isteyenlerin Erdal Eren Sivil Toplum Merkezi’ne başvurarak etkinlikler ve kayıtlarla ilgili daha fazla bilgi edinebilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ