02.06.2020 - Gazete Ataşehir

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğün de Bayramlaşma Töreni

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğün de Bayramlaşma Töreni
"https://atasehir.com.tr/wp-

Ataşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, Kurban Bayramı nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarının bayramını kutlamak için tören düzenledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, makam odasında yanında Şube Müdürleri Ali Eroğlu, Ercan Metin ve Vefa Vedat Budak ile birlikte çalışan personeli kabul ederek bayramlarını kutladılar.

Bayramlaşma töreninden önce günün önemi üzerine konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican; “ Her bayram döneminde bayram öncesinde personelimizle birlikte bir bayramlaşma geleneğimiz var. Bu bayramlaşma geleneğimizi de siz değerli basın mensuplarını da davet ediyoruz. Davetimize icabet ettiğiniz için sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum.  Bayramlar bizim birlik ve beraberliğimizin, dostluğun, kardeşliğin, yardımlaşmanın gündeme geldiği günlerdir. Kurban Bayramı da hep birlikte idrak edeceğiz. Kurban Bayramı’nın hepimiz için mübarek olmasını, birliğimize, beraberliğimize, yardımlaşmamıza, kardeşliğimize vesile olmasını diliyorum.  Keseceğimiz Kurbanların gerçek anlamda kurban olmasını, bizi Allah’a yaklaştırma hem de birlikte yaşadığımız insanlarla yakınlaşmamıza vesile olmasını diliyorum.  Bayramımızın da bizler için bayram olmasını, sevdiklerimizle güzel bir bayram geçirmemizi, kazasız belasız bir bayram olsun diyor hepinizin bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Güzel temennilerinden sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican Şube Müdürleri ile birlikte çalışan personelin bayramını kutlayarak sağlık, huzur için de bir bayram geçirmelerini dilediler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ