24.04.2018 - Gazete Ataşehir

KÖPRÜ ÇİLESİ İKİ BUÇUK AY SÜRECEK!

KÖPRÜ ÇİLESİ İKİ BUÇUK AY SÜRECEK!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde, iki buçuk ay sürecek bakım-onarım çalışmaları 12.06.2017 saat 00.00’dan itibaren başladı. Gece dubalarla her iki yönde de yapılacak çalışmaları için bir şeridinin kapatıldığı köprüde trafik yoğunluğu başladı.

“ÇALIŞMALAR 24 SAAT, 3 SAAT VARDİYA ESASINA GÖRE YAPILACAKTIR”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Kontrol Merkezi’nden yapılan açıklamada; “15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde mevcut asfaltın kaldırılması, çelik tabliye yüzeyinin kumlanması, tabliye izolasyonunun ve yeni asfalt tabakalarının serilmesi ile köprü tabliyesinin her iki ucundaki mevcut genleşme derzlerinin sökülerek yerine yeni derzlerin montajları yapılacaktır. İstanbul halkını en az etkileyecek şekilde azami özen gösterilerek çalışmalar 24 saat, 3 saat vardiya esasına göre yapılacaktır” ifadelerine yer verildi.

Çalışmalara, 12 Haziran 2017 bugün başlanacağı ve 31 Ağustos 2017 tarihinde bitirilmesinin planlandığının belirten yetkililer; Çalışma süresince trafik akışı Anadolu-Avrupa yönünde 2 şerit, Avrupa-Anadolu yönünde 2 şeritten sağlanacaktır. Sürücülerin yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları önemle rica olunur” denildi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ