25.06.2018 - Gazete Ataşehir

“CEZAİ MÜEYYİDELER KANUNLAŞTIRILSIN”

“CEZAİ MÜEYYİDELER KANUNLAŞTIRILSIN”

Geçtiğimiz günlerde, Bağdat Caddesi’nde gece 03:00 sularında meydana gelen tecavüz olayı ile ilgili, Saadet Partisi Ataşehir Gençlik Kolları Üyeleri, Bağdat Caddesi’nde bir eylem düzenledi.

Taşıdıkları dövizlerde, taciz ve tecavüze uğramış, birçok cinayete kurban gitmiş kadınların isimleri yer alıyordu.

Yoğun ilgi ile karşılaşan partililer, kadınlara gül ve karanfil dağıttı. Yetkililerden, gerekli cezai müeyyidelerin kanunlaştırılmasını talep eden Gençlik Kolları Başkanı, bu eylemlerin farklı adreslerde devam edeceğini dile getirerek sözlerine şöyle devam etti:

“İslam dininin yücelttiği, Allah’ın emaneti olan kadınları ve haklarını göz ardı edemezdik. Bağdat Caddesi’nde yaşanan üzücü olayın ardından İslam’ın kadına verdiği önemi ve partimizin kadınlara verdiği değeri meydanlarda göstermek, bu olayların bir daha gerçekleşememesi için, cezaların ağır olması talebimizi Bağdat Caddesi/ Şaşkın Bakkal mevkiinde ortaya koyduk. Mağdur olan hanım kardeşlerimize duyduğumuz üzüntüyü belirtir, her birini kendi ailemizden zerre kadar ayırmadığımızı bildirmek isteriz. Bu yaşanan olayın son olmasını dileyerek, vatandaşlarımızın tehlike hissettikleri vakit derhal polisi aramalarını istirham ederiz.”

ORTAMTECVZ
KARANFIL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ