22.05.2018 - Gazete Ataşehir

RENGÂRENK MOBİLYA ATAŞEHİR DE

RENGÂRENK MOBİLYA ATAŞEHİR DE

Çocuklara ve gençlere hitap eden, onların odalarını ve hayallerini süsleyen Rengârenk Mobilya Ataşehir Mağazası seçkin davetli katılımıyla açıldı.

Ataşehirli çocukların ve gençlerin odalarını renklendirmek hedefiyle Küçükbakkalköy, Kayışdağı Caddesi’ndeki yerinde hizmete giren Abdullah Ece’nin işletmeciliğini üstlendiği Rengârenk Mobilya Ataşehir Mağazası açılışına Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ile siyasi parti, dernek, STK yöneticileri ve temsilcileri katıldı.

“DÜNYADAKİ TASARIMSAL YAPILARI TAKİP EDİYORUZ”
Mağaza Müdürü Alper Ece açılışı gerçekleşen mobilya mağazası ile ilgili gazetemize şu açıklamayı yaptı: “Farklı sektörlerdeki 40 yıllık tecrübesini, kalite ve güvenle birleştirerek, ”renkli ve özgün” mobilyalarla çocuklar ve gençler için rengârenk bir dünya yaratan “Rengârenk Mobilya” AR-GE departmanınca sadece ülkemizdeki değil, dünyadaki tasarımsal gelişmeleri de yakından takip ederek her zaman özgün tasarımlar ortaya koyuyor, mobilyalarla çocuklara ve gençlere rengârenk bir dünya sunuyoruz” dedi.

“43 BAYİ İLE YURT İÇİNDE TÜKETİCİYLE BULUŞUYORUZ”

Alper Ece; “2012 tarihinde faaliyetine başlayan, mobilya sektörüne farklı bir tasarım anlayışıyla giren Rengârenk kısa zamanda ulaştığı 43 bayisiyle yurt içinde tüketiciyle buluşuyor. Ayrıca 12 farklı ülkede bayi satış noktaları, bölge distribütörleri ile global anlamda büyüme sağlayan Rengarenk, bu gün Yunanistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Umman, Kıbrıs, Gabon, Çin, Malezya, Singapur, Almanya gibi çok farklı coğrafyalarda uluslar arası tüketicileriyle de buluşuyor” diye konuştu.

RENGÂRENK HAYALLERLE ÇIKTIK YOLA”

Rengarenk hayallerle çıktık yola, heyecanla, umutla… Bütün hayalimiz; çocuklarımızın ve gençlerimizin odalarına, hayatlarına renk getirmekti diyen Alper Ece; “Bugün, en gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı üretim tesisimizde, çocuklarımızın beğenilerine uygun, modern ve fonksiyonel tasarımlara imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çünkü biz, yarınları güzelleştirecek bireylerin, bugün sağlıkla, güvenle büyüyen ve hayallerini gerçekleştiren gençler arasından çıkacağını çok iyi biliyoruz” şeklinde ifade etti.

Ataşehir Mağaza adres ve iletişim bilgileri;

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad:109/1 Ataşehir / İSTANBUL

iletişim: 216 573 20 23

www.rengarenkmobilya.com.tr

 

GÖRSEL & HABER : ALİ BAL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ