25.04.2018 - Gazete Ataşehir

KARA KARTALLAR’DAN ÖĞRENCİLERE YARDIM ELİ

KARA KARTALLAR’DAN ÖĞRENCİLERE YARDIM ELİ

Beşiktaş Jimnastik Kulübü bünyesinde bulunan Beşiktaş Basketbol Voleybol Spor Okullarının organize ettiği ve Ataşehir Kartallarının da destek verdiği sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde Yenisahra Mahallesinde bulunan Öğretmen Duriye Nuriye Endürüst Ortaokul öğrencilerine yardım elini uzattılar.

Okulda okuyan 250 öğrencinin her birine ne istediği sorularak seçilen hediyeler bu isteklerinden alınarak kendilerine Konferans Salonunda düzenlenen törenle takdim edildi.  Çocukların mutlulukları yüz ifadelerine yansıdı.

Öğretmen Duriye Nuriye Endürüst Ortaokul Müdürü Abdulkadir Köse öğrencilerine yönelik uygulanan proje ile ilgili olarak şunları söyledi: “Beşiktaş Jimnastik Kulübü bünyesinde bulunan Beşiktaş Basketbol Voleybol Spor Okullarının organize ettiği ve Ataşehir Kartallarının da destek verdiği sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde öğrencilere yönelik bir yardım kampanyası başlatıyorlar.  Bu projede Kartallar yardıma uçuyor ve çocuklar üşümesin projesi kapsamında bizim okulu seçiyorlar.  Velilerin ve Beşiktaş Spor Kulübünün katkılarıyla okulumuzda mevcut 250 öğrenci için bir yardım kampanyası düzenliyorlar.  Bu yapılan yardıma katkı sunan Beşiktaş Spor Kulübüne ve velilerimize teşekkür ediyoruz.  250 öğrencimiz için ayrı ayrı olmak üzere hazırlanan paketler yılbaşı hediyesi olarak kendilerine verilecek.  Seçilen hediyeler tamamıyla öğrencilerin kendi ihtiyaçlarını belirtmeleri üzerine alınmıştır” dedi.

Tören sonunda katkılarından dolayı Beşiktaş Basketbol ve Voleybol okulları  ile Ataşehir Kartalları Spor okulu sorumlularına okul müdürü tarafında teşekkür plaketi verildi.

 

HABER & GÖRSEL: Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ