03.06.2020 - Gazete Ataşehir

ERASMUS Misafirleri Ertuğrul Bilican’ı Ziyaret Ettiler

ERASMUS Misafirleri Ertuğrul Bilican’ı Ziyaret Ettiler
"https://atasehir.com.tr/wp-

TEB Ataşehir Anaokulu Müdürü Nazım KARAOĞLU ve öğretmenler ile ERASMUS+ Proje Gurubu Misafirleri Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul BİLİCAN’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü; TEB Ataşehir Anaokulu olarak ERASMUS+ K219 2017-2019 projesi kapsamında Fransa, Litvanya, İtalya ve Polonya’dan gelen okul idarecileri ve öğretmenlerini 13-19 Mayıs tarihleri arasında misafir etmekteyiz.

“Okul Öncesinde Alternatif Eğitim Metot ve Teknikleri “ konulu proje kapsamında okulumuzda “Entegre Teknoloji Yöntemi ile Eğitim”  konulu gözlem ve çalışmalar yapılmaktadır. Okul Proje gurubumuz Müd. Yrd. Z. Ebru SALTIK, Proje Koordinatörü Müge MOR HERCİHAN, Öğretmenler Muzaffer LAÇOĞLU, Gözde ALANKAYA, Özden ERBİL ve Nüket ÜSTÜN sınıflarında Entegre Teknoloji Yöntemi ile eğitimi örnekleri ile uygulamalı tanıtmaktadırlar. Proje grubu iki yıl boyunca İtalya’da Waldorf Eğitim Metodunu, Polonya’da Regio Emilio Metodunu, Fransa’da Montessori Eğitim Metodunu ve Litvanya’da Bireyselleştirilmiş Eğitim Metodunu gözlemlediler ve programlarına entegre ederek uyguladılar.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ