19.01.2019 - Gazete Ataşehir

EĞİTİM CAMİASI İFTARDA BULUŞTU

EĞİTİM CAMİASI İFTARDA BULUŞTU

Ataşehir Eğitim Hizmetlerini Geliştirme, Güçlendirme ve Koruma Derneği bu yıl 2’cisini düzenlediği iftar programında Ataşehir eğitim ailesini ağırladı.

Ataşehir Eğitim Hizmetlerini Geliştirme, Güçlendirme ve Koruma Derneği; bu yıl 2’cisini düzenlediği iftar programına Ataşehir de görev yapan okul müdürleri ve kurum müdürlerini davet ederek birlikte iftar açtılar.

FSM bahçesi içinde bulunan Kopuzlar Anaokulu bahçesinde verilen iftara; Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Arife Midyat, Eğitim Derneği Başkanı İsmail Dağ, okul müdürleri ile kurum müdürleri katıldı.

Ev sahibi Eğitim Derneği Başkanı İsmail Dağ, gazetemize iftar programıyla ilgili yaptığı açıklamada; “Geleneksel hale getirdiğimiz Ataşehir Eğitim Hizmetlerini Geliştirme, Güçlendirme ve Koruma Derneği olarak bu yıl 2’cisini düzenlediğimiz iftar yemeği. Okul müdürleri ve daire amirlerimizle beraber iftarımızı birlikte açacağız.  Birlikteliğin ve dayanışmanın daha güçlü olması için eğitim camiası ile daire amirlerimizin bir arada olmasını istedik. Geleneksel hale getirdiğimiz bu iftar programını inşallah bizden sonrada devam edeceklerini umuyorum” dedi.

Dernek başkanından sonra konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilcan da; “Yılsonu itibariyle bu mübarek Ramazan’ın ayrı bir önemi var. Bu dönemi artık kapatıyoruz eğim açısından. Bu iftar programı bizim için hem Ramazan iftarı oldu hem de dönem sonu birlikte bir yemek yemiş olduk. Bu sofrayı kurarak bizleri bir araya getiren başta dernek başkanı olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” şeklinde ifade etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan da karnelerini 24 Haziran da alacaklarını söyleyerek programı düzenleyenlere teşekkür etti.

HABER&GÖRSEL: Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ