25.06.2018 - Gazete Ataşehir

Bakan Soylu İlker ve Özge çiftinin nikah şahitliğini yaptı

Bakan Soylu İlker ve Özge çiftinin nikah şahitliğini yaptı

İlker ve Özge çifti rüya gibi bir düğünle dünya evine girdiler. Genç çiftin nikahını Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi kıyarken, nikah şahitliğini de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan yaptı.

IMG_6398

Deniz Otel’in sahibi ve aynı zamanda gazetemiz Baş Yazarı Falih Özgür oğlu İlker Özgür’ü Özge Kılıç ile evlendirdi. Genç çiftin nikahını Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel’de, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi kıydı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da nikah şahidi olduğu törende duygu dolu anlar yaşandı. “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” diyen Bakan Soylu, nikah defterini çiçeği burnunda gelin Özge Kılıç’a teslim etti. “İlker’i de sana emanet ediyorum” diyen Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “En az üç çocuk” sözünü de hatırlatmayı ihmal etmedi. Düğüne, İstanbul cemiyeti ve siyasetinden de çok geniş katılım oldu.

IMG_6482

Falih Özgür ve eşi Zerrin Hanım, başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmak üzere birçok davetli ile birebir ilgilenerek, “Böyle olur Özgür ailesinin düğünü” dedirtti.

IMG_7802

Nikah defterinin imzalanmasının ardından çift, ilk dansını yaptı. Davetliler, eşsiz uyumları ve içten koreografileri ile ikiliyi gözlerini ayırmadan ilgiyle izledi.

IMG_7748

IMG_6398IMG_7584

IMG_7446IMG_7675IMG_7595

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ