29.01.2020 - Gazete Ataşehir

Bahçekapılı 70.ci yaşını 70 aile bireyiyle birlikte kutladı

Bahçekapılı 70.ci yaşını 70 aile bireyiyle birlikte kutladı

14 yıldan beri Ataşehir’de yayım yaşamını sürdüren Ataşehir Kültür dergisinin Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı, TRT Radyo Tiyatrosu ve Arkası Yarın izlencelerine yaptığı oyun uyarlamalarıyla tanınan Tülay Bahçekapılı, önceki gün 70 yaşına girişini geniş ailesiyle kutladı.

Atatürk Mahallesi’ndeki Adana Park Restoran’da aileden 70 kişinin katıldığı sabah kahvaltısıyla yeni yaşına giren Tülay Bahçekapılı, aile bireylerini bir arada gördüğünde gözyaşlarını tutamadı.

Bir süre önce geçirdiği ağır sağlık sorunu nedeniyle aile bireyleriyle bile görüştürülmeyen Bahçekapılı’nın iyileştikten sonra katıldığı ilk kalabalık toplantı yaş gününde oldu. Bu nedenle çok heyecanlı olduğu görülen Bahçekapılı’yı salona girişinde eşi, çocukları, damadı, torunları, kardeşleri, eltileri, görümceleri ve yeğenleri alkışlarla karşıladı. Duygulu anlar yaşayan Tülay Bahçekapılı’ya eşi, gazeteci-yazar Alâettin Bahçekapılı eşlik etti.

Bahçekapılı geniş ailesinin sürpriz doğum günü kahvaltısının ardından şöyle dedi: “Sevginin insanı diri tuttuğunu ve yaşama bağladığını bilirim.  Gerçek sevginin karşılıksız olduğunu da bilirim. Ama böylesine bir sevgiyi hak edebilmek için insanın bir sorumluluk üstlenmesi gerekirmiş, şimdi anladım: Seveni mahcup etmemek için dimdik ayakta durmak ve sevene acı yaşatmamak için sağlığa özen göstermek sorumluluğudur bu.”
70 yaşına 70 kişilik yakın aile bireyleriyle giren Tülay Bahçekapılı’ya meslektaşları olarak biz de mutlu, sağlıklı, uzun ömürler diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tuna Sağlam dedi ki:

    Bugün ve gelecek günler için, bağlılığınız yüreğinizdeki sevginin gücü olsun. Nice sağlıklı yıllara yengeciğim. Sağlam ailesi.

BİR YORUM YAZ