21.11.2018 - Gazete Ataşehir

ÖZCAN; “GELİN EL BİRLİĞİYLE, TAŞINAN SEÇMEN VARSA SİLDİRELİM”

ÖZCAN; “GELİN EL BİRLİĞİYLE, TAŞINAN SEÇMEN VARSA SİLDİRELİM”

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak’ın yaptığı basın toplantısında; Ataşehir’e çevre ilçelerden yoğun bir seçmen kitlesinin kaydırıldığı iddiasına Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan; “Ben buradan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı olarak açık çek veriyorum.  Hakkı bey, elinizdeki bilgileri, belgeleri, doneleri bizlere verin, bizde size verelim. Gelin el birliğiyle, hep birlikte Ataşehir’de taşınan seçmen varsa bunları sildirelim.  Kimse bir takım ithamlarla bizleri karalamaya çalışmasın” diyerek birlikte olayı çözmeyi önerdi.

Ak Parti İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan düşüncelerini ve eleştirilerini şu başlıklar altında sıraladı:

“AK PARTİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANI OLARAK AÇIK ÇEK VERİYORUM”

İçerenköy Sahasında İlçe Başkanlığı olarak düzenledikleri sünnet şöleninde CHP İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak’ın iddialarına cevap veren Ak Parti İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan, bu tür polemiklere çok fazla girmek isteyen birisi değilim. Uzlaşmacı, sohbet edecek bir tavrım vardır diyerek; “ Ancak CHP Ataşehir İlçe Başkanı Sayın Hakkı Altınkaynak’ın yapmış olduğu basın toplantısında ve bugün gerçekleştirmiş oldukları programda bir takım söylemleri oldu. Öncelikle basın toplantısında Hakkı Bey şöyle bir ithamda bulundu.  Ataşehir’de taşıma ve yığma seçmen olduğunu dile getirdi. Bizde aynı dertten mustaribiz.   Ben buradan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı olarak açık çek veriyorum.  Hakkı bey, elinizdeki bilgileri, belgeleri, doneleri bizlere verin, bizde size verelim. Gelin el birliğiyle, hep birlikte Ataşehir’de taşınan seçmen varsa bunları sildirelim.  Kimse bir takım ithamlarla bizleri karalamaya çalışmasın. Bizim Partimizin adında Adalet vardır.  Biz her şeyin adil bir şekilde ve eşit şartlarda olmasını isteriz.  O nedenle de adaleti tecelli ettirmek için böyle bir çalışma noktasında Hakkı başkana ben buradan söz veriyorum, bu konuda birlikte çalışacağız, birlikte de inşallah bu sorunu çözeceğiz diye düşünüyorum,  onlardan bize bir talep gelirse” şeklinde ifade etti.

“BU PARTİNİN TEMELİNDE MİLLET VARDIR”

Partilerine yönelik eleştirileride yanıtlayan Özcan; “Bugün Hakkı Başkanın yaptığı konuşmada Ak Parti iktidarında Türkiye’de yapılan çalışmaların ülkeyi nereye getirdiğini kendi muhalefet partisi dilleriyle söylemeye çalıştı. Eğitimin dinselleştiğini,  insanların kışkırtıldığını, eğitimin bölündüğünü ve kutuplaşmanın olduğunu vs. vs. vs. Değerli dostlar, Ak Partiyi 2001 yılında millet kurmuştur. Bu partinin temelinde millet vardır. Milletin sesine kulak veren, bu milletin evladı Recep Tayyip Erdoğan iki binde milleti ile beraber Adalet ve kalkınma Partisini kurmuş ilk seçimde iktidara taşımış ve o günden bugüne kadarda Ak Partiyi ve Tayyip Erdoğan’ı iktidarda tutmasını da bilmiştir. Ak Partinin bir hikâyesi var. Bizim hikâyemizde zorbalık, yasaklar yok. Bizim hikâyemizde özgürlük var.  Bizim hikâyemizde başörtüsü zulmü yok.  Bizim hikâyemizde herkesin gönül rahatlığıyla istediği kıyafetle üniversiteye gitmesi var. Biz her zamanda, her durumda milleti ve sandığı gösterdik.  Çok şükür ki biz millet dedikçe, bu milletin bizlere olan güvenini her durumda ortaya koymuştur” diye konuştu.

“KIZILELMA MİRASINI YARINLARA TAŞIMA GÖREVİMİZ VAR”

Özcan; “Ak parti olarak bizim bir mirasımız var.  Anadolu Selçukludan, Osmanlıdan bizlere manevi miras olarak bırakılan Kızıl Elma mirasını yarınlara taşıma görevimiz var.  Bu görevi bugün Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milletvekillerimizle birlikte çok şükür bütün dünyaya Ak Parti kadroları göstermektedir.  Bu Kızıl Elma mirası bizim tarafımızdan sadece bugün değil bundan yıllar sonra bile 2023-2053 ve 2073 hedeflerine el birliğiyle, birlik ve beraberlik içinde taşınacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize çok teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını bitirdi.

 

HABER&GÖRSEL: Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ