24.06.2018 - Gazete Ataşehir

MÜDAVİM OCAKBAŞI ATAŞEHİR’DE

MÜDAVİM OCAKBAŞI ATAŞEHİR’DE

Lezzeti ve tadı damağınızda hissettiren mekân Müdavim Ocakbaşı Ataşehir’de hizmetinizde.

Kendilerinin özenle hazırladıkları özel soğuk mezeleri, kendilerine özgü special ve kebap çeşitleri ile yeme ve içmeyi seven, damak tadına önem veren, her keseye uygun nezih aile ortamına müsait mekânı ile MÜDAVİM Ocakbaşı Ataşehir’de hizmet vermeye başladı.

Mekânla ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan bir yetkili; “ Ataşehir’e yeni bir soluk vermek için geldik. Müdavim ismi Adana’dan gelmedir.  Ocakbaşı denilince kebap akla geliyor ve biz bu konuda iddialıyız. Meyhaneden ziyade daha çok ailelere, gruplara küçük nezih rahat yiyip içebilecekleri bir mekân yaptık” dedi.

Geniş ve hijyen bir mutfağa sahip olduklarını söyleyen yetkili; “Tüm mezelerimizi hijyen ortamda kendimiz hazırlıyoruz. Dışarıdan kesinlikle bir şey almıyoruz. Etlerimiz TSE damgalı. Ustam Diyarbakırlı ama İspanya vs. gibi ülkelerde eğitim almış, hizmet görmüş dünya mutfağından gelme değerli bir usta. Kebabını tadınca farkını zaten anlayacaksınız.  Ayrı bir özelliğimizde kebaplarımızın kokmaması. Ayrıca Speciallarımız de farklıdır. Herkesin tatmasını isteri ve bu konuda da iddialı olduğumuzu tekrar söylemek istiyorum” diyerek damak tadını seven nezih aile ortamında yeme ve içme ihtiyacını rahatlıkla giderebilen mekânımıza tüm Ataşehirlileri ve kebap sevenleri bekliyoruz davetini yaptı.

DSCF1852

Haftanın üç gününde Çarşamba, Cuma ve Cumartesi canlı faslın olduğu mekân adresi:

DSCF1869

Atatürk Mahallesi Atatürk Bulvarı 38.Ada Ata Blokları 3-1 N0: 53 Ataşehir (Doğu)

REZERVASYON: 0505 085 04 55

SİPARİŞ HATTI: 0216 455 0 455

 

HABER & FOTOĞRAF: ALİ BAL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ