23.10.2018 - Gazete Ataşehir

“MHP ATAŞEHİR SEÇİME HAZIR”

“MHP ATAŞEHİR SEÇİME HAZIR”

Hiç kimsenin beklemediği bir anda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın erken seçim tarihini 24 Haziran olarak açıklaması üzerine Ataşehir’deki siyasi parti başkanlarının nabzını tuttuk.

MHP Ataşehir İlçe Başkanı Sadun Bizel erken seçimle ilgili gazetemize yaptığı açıklamada;“Bugün yarın bizim için fark etmez. MHP Ataşehir her zaman seçime hazırdır” dedi.

“MHP ATAŞEHİR SEÇİME HAZIR”

Bizel; “MHP Ataşehir İlçesi olarak yaklaşık iki yıldır görevi devir aldığımız arkadaşlarla yaptığımız çalışmada mahalle teşkilatlarımızı oluşturarak yarın seçim oluyormuş gibi düşünerek eksiklerimizi tamamlamaya çalıştık. Bugün yarın bizim için fark etmez. MHP Ataşehir her zaman seçime hazırdır. Bu seçimlerde daha önceki seçimlerde aldığımız oyun daha fazlasını alacağımızı düşünüyoruz.  Birlikte çalıştığımız arkadaşlarım ve teşkilat mensupları da aynı düşüncedeler ve ona göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

“TÜRKİYEDE BİR KAOS ORTAMI VAR”

Bizel alınan erken seçim kararıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Seçim için şunu söyleyebilirim.  Seçim kararının alınmasını yerinde bir karar olarak görüyorum.  Çünkü Türkiye’de bir kaos ortamı vardı. Ülkelerin yeni bir dünya düzeni yapılanması düşüncelerinin var oluşu, Türkiye’nin de geri kalmaması için yeni sisteme de geçilme maksatlı şahsi menfaatlerden çok milli menfaatlerini ön plana çıkarılması için seçim şart oldu. İnşallah vatanımız ve milletimiz için hayırlı olur. Seçim startını henüz vermedik ama ilçe yönetimi ve mahalle başkanları olarak zaten çalışıyorduk. Bir ekip çalışmasını sürdürüyoruz. Ataşehir de biz hazırız. Diğer partiler belki bizden biraz avantajlı gözükse bile bu açığı sahaya inerek kapatacağımızı düşünüyoruz” şeklinde ifade etti.

 

Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ