15.11.2019 - Gazete Ataşehir

Meral Akşener Ataşehir’de coşkuyla karşılandı

Meral Akşener Ataşehir’de coşkuyla karşılandı

23 Haziran seçimleri programı çerçevesinde İYİ Parti genel Başkanı Meral Akşener Küçükbakkalköy Prestij Caddesin de bulunan İYİ Parti Demokrasi çadırını ziyaret etti.

Çadırı ziyaretinden önce esnafı gezen Akşener, prestij caddesinde yan yana bulunan CHP ve Ak Parti seçim çadırlarını ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Ziyaretinden önce esnafı gezen Akşener; “Esnaflarımız çok rahat bir biçimde Sayın İmamoğlu’na oyunu vereceklerini ifade ettiler ama aynı şekilde Sayın Binali Yıldırım ’ada oy vereceğini söyleyen arkadaşlarımız çok nazik ve düzgün bir şekilde bu beyanları yaptılar. İlk defa Ataşehir’de bu tavrı görüyorum. Tebrik ederim Ataşehirlileri” dedi.

“ÇABAMIZ İMAMOĞLU’NU YENİDEN TEKRAR BAŞKAN SEÇMEKTİR”

Demokrasi çadırında bir süre dinlenen Akşener, burada toplanan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmasında; “23 Haziran da bir seçime gidiyoruz. Millet ittifakı adayı Ekrem İmamoğlu’na oy istemek amaçlı İstanbul’un 39 ilçesinde program yapılıyor. Esnaflarımızla, gençlerimizle, kadınlarımızla bir araya geliyoruz. Sokaklarda gezip oy istiyoruz böylede bazen 39 ilçemizde il başkanlığımızın kurduğu demokrasi çadırlarımızı ziyaret ediyoruz. Kalabalık bir topluluk varsa üç beş kelam ediyoruz. Yani çabamız 23 Haziran akşamı İstanbul’da Sayın Ekrem İmamoğlu’nu yeniden ve tekrar belediye başkanı seçmektir, seçtirmektir” diye konuştu.

“TEBRİK EDERİM ATAŞEHİRLİLERİ”

Sık sık “Her Şey Çok Güzel Olacak” sloganlarının atıldığı meydanda Ataşehir’de bir başka şey gördüm diyen Akşener; “ Ataşehir’de yaşayan herkesi, bütün siyasi ilçe parti başkanlarını hiç birini ayırmadan kutluyorum, teşekkür ederim. Çünkü şöyle bir şey görmüştüm. Şu an 18 ilçenin gezisini tamamlıyorum. Genel olarak esnafımızla el sıkıştığımız zaman müşteri varsa ben sadece Sayın İmamoğlu’na oy istiyorum fikirlerini sormuyorum. Müşteri yoksa o zaman fikirlerini de soruyorum. Burada İlginç bir şey oldu.  O da Ataşehir’e özgü.  Esnaflarımız çok rahat bir biçimde Sayın İmamoğlu’na oyunu vereceklerini ifade ettiler ama aynı şekilde Sayın Binali Yıldırım ’ada oy vereceğini söyleyen arkadaşlarımız çok nazik ve düzgün bir şekilde bu beyanları yaptılar. Her iki taraftaki esnafta. Ben bunu bu sıra herkes bir asabi, ilk defa Ataşehir’de bu tavrı görüyorum. Tebrik ederim Ataşehirlileri” diyerek Ataşehirliler Ataşehir’e yakışanı yaptığını bir kez daha bir kez daha dile getirerek kutladı.

“ATAŞEHİR’DE BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ”

Akşener şöyle devam etti: “Ben genelde siyasi partilerin propaganda çadırlarını ziyaret ederim. Bazı yerlerde buna uygun olduğunda ziyaret ederi, bazen de uygun olmayınca ziyaret etmiyorum. Yine Ataşehir’de Sayın Binali Yıldırım’ın destekçisi olan Ak parti çadırını da ziyaret ettim Orada da hayırlı olsun dileklerime karşılık hayırlı olsun cevabını aldım kendilerine teşekkür ediyorum. Bu da sadece Ataşehir’e ait tavır. Millet ittifakın ve Cumhur ittifakın başkanları Ataşehir’de bir şey yapmış tansiyonu düşürmüşler. Buda iyi bir şeydir.”

“31 MART’A SEÇİLEN İMAMOĞLU’NU YENİDEN SEÇMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Akşener konuşmasını şöyle tamamladı: “Ekrem İmamoğlu’na haksızlık yapıldığının altını çizen Akşener, hepimiz çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. 31 Mart’ta seçilen bir belediye başkanını yeniden seçmek için yola çıktık ve burada gördüğüm 31 Mart’ta aldığı oyların çok daha yükseğini Sayın İmamoğlu 23 Haziran seçimlerinde alacaktır. Yan gelip yatmak yok. Kapı zil çalmaya devam edeceksiniz.”

Konuşmalarının sonumda İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Halil İbrahim Özdemir ile CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e çiçek taktim ettiler.

Başka bir ilçeye gitmek üzere beraberinde milletvekilleri ve il başkanıyla birlikte Ataşehir ’den ayrıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ