28.03.2020 - Gazete Ataşehir

Mehmed Emin Özkaya; “Kan sürekli bir ihtiyaçtır”

Mehmed Emin Özkaya; “Kan sürekli bir ihtiyaçtır”

Kızılay Haftası dolayısıyla AK Parti Ataşehir ilçe Başkanlığı, “Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var” sloganıyla Kan Bağışı programı düzenledi. Kampanyada konuşan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmed Emin Özkaya; “. Genelde kana ihtiyaç doğduğunda acil kan aranıyor şeklinde cümleler kuruluyor. Aslında kan sürekli bir ihtiyaçtır” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanlığı, Kızılay Haftası nedeniyle ilçe binasının önünde düzenlediği Kan Bağışı kampanyasına İlçe Başkanı Mehmet Emin Özkaya, başkan yardımcıları, Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, gençlik kolları, eski ve yeni belediye meclis üyeleri ile teşkilat mensupları katıldı.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmed Emin Özkaya kampanya ile ilgili olarak gazetemize şu açıklamayı yaptı: “ Bildiğiniz gibi Kızılay Haftası nedeniyle Ataşehir İlçe Başkanlığı olarak “Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var” sloganıyla kan bağışı kampanyası başlattık. Bu konuda Ataşehir Kızılay Şubesi bize destek oldu. Kampanyamıza hem teşkilatımız hem de vatandaşlar katılım sağladı. Genelde kana ihtiyaç doğduğunda acil kan aranıyor şeklinde cümleler kuruluyor. Aslında kan sürekli bir ihtiyaç. Katılım sağlayan, emek veren herkese teşekkür ederim.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ