04.08.2020 - Gazete Ataşehir

Meclis Uğurcan’ı unutmadı!

Meclis Uğurcan’ı unutmadı!
"https://atasehir.com.tr/wp-

Dünyayı kasıp kavuran COVID 19 salgını nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Uğurcan Demir’i meclis üyesi arkadaşları unutmadı.

Beş ay sonra temmuz ayının ilk toplantısında hayatını kaybeden 27 yaşındaki CHP Meclis üyesi Uğurcan Demir’in çiçeklerle süslenmiş resmi salonun girişine konuldu.

Meclis çalışmalarına geçmeden önce 27 yaşında hayata veda eden genç katip üye Uğurcan Demir için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından parti grup sözcüleri Uğurcan Demir ile ilgili duygularını meclis toplantısında paylaştılar.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Meclis 1. Başkan Vekili Sevgi Uluğ, CHP Grup Başkanı İlhami Yılmaz, Ak Parti Grup Başkanı Av. M. Naim Yağcı, İYİ Parti Meclis Üyesi Oğuz Sarul, MHP Meclis Üyesi Hakan Arıkaya ve komisyonda birlikte son çalışmayı yapan Ak Parti meclis üyesi Fatih Kayacı 27 yaşında hayatını kaybeden Uğurcan Demir ile ilgili şunları söylediler.

Battal İlgezdi;  “Uğurcan Demir arkadaşımız bildiğiniz üzere meclisimizin en genç üyesiydi. Kendisi bu hastalığa yakalandığı 4’ncü gününde hastalığını öğrendim. Ve bir gün sonrasında hastaneye yatırdık. Sürekli kendisiyle ilgilendim ve  son ana kadar kendisinden haber alıyordum. Kendisini çok gençte kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın.”

Sevgi Uluğ; “Pandemi döneminde genç arkadaşımız Uğurcan Demir’i kaybettik. Bugün “O” yok  ama biz toplantıyı açıyoruz. Gerçekten çok zor ve acı günler geçirdik. Allah rahmet eylesin.”

İlhami Yılmaz; “Uğurcan Demir kardeşimizi Koronavirüs nedeniyle vefatından duyduğumuz acıyı ifade etmek istiyorum. Allah rahmet eylesin.  Genç yaşta kaybettiğimiz bu kardeşimizin mekânı cennet olsun. Yakınlarına ve ailesine sabırlar diliyorum. Hakikatten yüreğimiz yanıyor.”

Av.M.Naim Yağcı; “Meclisimizin acı kaybı dünyayı saran salgın hastalık pençesinden  kurtulamayan hepimizi derin üzüntüye boğan Uğurcan kardeşimize  Rabbim ’den rahmet diliyorum. Acılı ailesine, sevenlerine, CHP camiasına, Ataşehir Belediyesi ve Belediye Meclisimize başsağlığı ve sabır diliyorum”.

Oğuz Sarul; “13 Nisan günü büyük bir üzüntü ile genç yaşta hayatını kaybeden can kardeşim kıymetli meclis üyemiz Uğurcan Demir’e Genel Başkanım Meral Akşener, partim ve şahsım adına Allah’tan rahmet, ailesine ve CHP ailesine sabırlar dilerim. Güler yüzüyle samimiyetiyle her zaman kalbimizde yaşayacaktır.”

Hakan Arıkaya; “Yaklaşık 4 aylık bir zaman diliminde dünyayı ve ülkemizi kasıp kavuran COVID 19 salgını birçok can kaybına neden olmuş ve genç meclis üyemiz, mesai arkadaşımız Uğurcan Demir ’i bu salgında kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum.  CHP grubuna ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Uğurcan kardeşimizin mekânı cennet olsun.”

Fatih Kayacı;“Şansız bir dönemi yaşıyoruz. Aslında en büyük şansızlık Uğurcan Demir kardeşimin aramızdan ayrılması oldu. Çalışmalarımızda kendisine bir teşekkür borcum var demiştim. Ocak ayından Mart ayının sonlarına kadar bu binada birlikte denetim komisyonunda görev yaptık. Şunu söylemek istiyorum. Keşke tanımasaydım da bu kadar çok üzülmeseydim diyebildiğim arkadaşlarımdan bir tanesi. Cana yakınlığı, samimiyeti, sohbeti bende derin izler bıraktı. Biz 27 Mart’ta kadar birlikte çalıştık. Ayrıldığımızda test yaptırdığını benimde test yapmam gerektiğini söyledi. İki gün sonra tekrar arayarak uyardı ve biraz vicdan azabı çekiyorum dedi. Varsa söyle dedi ve bir daha da görüşemedik.  Kendisini çok sevdim. Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Ben her kızdığımda bana derdi ki, bana teşekkür edermisin derdi. Evet buradan binlerce kez teşekkür ederim kardeşime.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ